„Akci budeme pořádat ve spolupráci s Motorsportclubem Tirschenreuth v sobotu 16. června," doplnil Černý.

Na diváky chystají organizátoři opět několik zavedených atrakcí i novinek. „Chybět nebude osvědčený Globus smrti, kde v kovové kouli jezdí dva i více kaskadérů. Je to neuvěřitelně adrenalinový zážitek, při kterém jde opravdu o hodně," komentoval Černý.

Součástí programu bude rovněž freestyle motokros, tedy motokrosová akrobacie.

Loni upoutaly návštěvníky americké speciály, tzv. hot rod, což jsou upravené sportovní vozy s nadupanými motory a karosériemi na bázi legendárních historických vozidel. „Přijede třeba Chevy High Boy Coupe z roku 1934 s originálním rámem z roku 1934, novou kompozitovou karosérií, nebo Ford T Bucket Roadster z roku 1923 s výkonem 550 koní a mnoho dalších takových neuvěřitelných auťáků," láká na motoristickou show Marek Černý.

Chybět nebude oblíbená demolice automobilů vojenskou technikou, kaskadérské kousky na motocyklech, show sedminásobného mistra ČR v mototrialu Lukáše Petráčka, destrukční derby, kaskadér s BMW, závody ve sprintu aut i motocyklů. Nedílnou součástí srazu je výstava tuningových automobilů a vyhlídkové lety vrtulníkem. „Přijet by měli i auto a motoveteráni, bude také možné se svézt na čtyřkolkách a v motokárách, představíme rovněž netradiční městské vozítko, dvojkolku sedgeway, na které bude také možné se svézt," doplnil organizátor.