V sobotu 18. května si přijdou na své fanoušci rocku. V Tachově se bude v areálu bývalého koupaliště konat již druhý ročník festivalu JJFest revival, kde se představí hned tři revivaly nejznámějších českých skupin. Na pódiu to postupně rozjedou Kabát revival, Divokej Bill revival a Wanastovi Vjecy revival.

„Areál koupaliště bude otevřený od 16 hodin, první kapela ale vystoupí až od 19 hodin,“ vzkazuje návštěvníkům pořadatel František Matoušek. Stánky s občerstvením budou otevřeny současně s otevřením areálu, zájemci mohou zdarma využít stanování v přilehlém připraveném stanovém městečku. Vstupné činí 350 korun.

Polární záře rozsvítila nebe nad Mariánskými Lázněmi
FOTO, VIDEO: Polární záře rozsvítila nebe nad Mariánskými Lázněmi

Spolek JJFest pořádá festivaly už řadu let a kromě revival festu se chystá v letošním roce na Tachovsku uspořádat ještě dva další velké festivaly. Vyznavači punku se mohou těšit na 22. červen, kdy se bude konat v areálu borského zámku Bor Fest a pak v srpnu opět v areálu starého koupaliště v Tachově vystoupí 24. srpna v rámci JJFestu (Ještě jeden fest) směsice kapel od punkrocku až po metal. Veškeré informace najdete na webových stránkách spolku www.jjfest.com. (šav)