Finalistka Monika MichlováPlzeňský kraj zastupuje v reality show Fit s Deníkem čtyřicetiletá Monika Michlová z Tachova.Monika Michlová pracuje, má manžela, dvanáctiletého syna, psa a domácnost. Volný čas prakticky nemá. A pokud ano, odpočívá spí, dívá se na televizi nebo si čte. Jednou za měsíc jde na koncert, do divadla či kina. Kdyby měla více volného času, učila by se německy, jezdila na výlety s rodinou, na kole, nebo by lyžovala. Ve Fit s Deníkem by ráda zhubla o 15 kilogramů, 10 jí ale připadá reálnějších. Hlavním cílem účasti je, aby byla sama se sebou spokojená.
Váha na počátku reality show: 77 kilogramů
Aktuální váha: 74 kilogramů

„Uplynulý týden byl pro mě zatím nejtěžší vzhledem k tomu, že proběhly Velikonoce, které jsem částečně strávila u rodičů. Měla jsem ale dostatek času na pohyb, tím jsem alespoň částečně vykompenzovala moje prohřešky vůči stravě, kterou se snažím dodržovat. Počasí moc nepřálo, takže přednost dostala jóga a rotoped," prozradila Monika Michlová.

Podle slov Václava Krejčíka může dojít k porušení režimu, ale je třeba to přijmout, zbytečně si nevyčítat selhání a vrátit se k nastavenému jídelníčku.

Mezi každodenními povinnostmi je vždy dobré najít si čas i pro sebe. „Každý den se snažím vyhradit si alespoň hodinu pro nějakou pohybovou aktivitu, ne pokaždé se mi to ale podaří. Jednou za měsíc si dopřeji masáž. K paní Kuncové chodím už několik měsíců za sebou a pociťuji celkové zlepšení, ke kterému přispívá určitě i pravidelný pohyb. Samozřejmě jsem ráda, když mi v týdnu vyjde čas sejít se s kamarádkou na kávu nebo čaj," popsala Michlová.

Během velikonočních příprav si udělala čas navštívit kamarádku, která je dlouhodobě nemocná. „Byla jsem potěšená, že se její stav postupně zlepšuje, a že už brzy vyrazíme za kulturou," ukončila.