„Ráda bych pochválila hned několik akcí. Například se, myslím, povedlo rozsvěcení vánočního stromu. Pěkná byla také vánoční výstava v zámku. Myslím ale, že mohla být o něco dřív, nikoli až po druhém adventu,” uvedla jedna z občanek města.

Přidala však i kritické připomínky. „ U hasičárny pořád stojí májka,” zněla jedna z nich. Další se týkala parkování. „V místě, kde se na náměstí parkovat nesmí, policisté vyzvali příjemce sociálních dávek, aby si svá vozidla přeparkovali. V jiném případě ale na úplně stejném místě vybírali od řidičky pokutu v částce pět set korun.”

Na listopadovém jednání kritizovala zastupitelka Jaroslava Jáchimová stav márnice na hřbitově. „Utržený plech, uvolněné cihly,” vyjmenovala. „Je třeba to alespoň zajistit a do rozpočtu příštího roku zařadit opravu.

Na prosincovém jednání informoval tajemník úřadu Jaroslav Havlíček, že to, co bylo možné na márnici opravit okamžitě, už je opraveno, včetně zabednění okem. Rozpočet, v němž by se mohla objevit částka na další opravy márnice, budou borští zastupitelé sestavovat v lednu a schvalovat v únoru.