Kladrubští měli možnost zeptat se na vše, co je zajímá ohledně světa zvířátek, televizního natáčení či záchran ohrožených zvířat. „Pan Chaloupek a já se známe asi sedm let, je s ním výborná spolupráce. Párkrát jsem mu půjčil nějaká zvířátka na natáčení, třeba v příbězích o ježečkovi Aladinovi si zahrála naše prasátka, laň, sýc a čáp,“ řekl nám Karel Bobál.

Na klubový večer přišli rodiče s dětmi. „Já se těším, bude tam ten pán, co dělá večerníčky. Doufám, že má s sebou medvědy,“ těšil se pětiletý Vojta Čechura z Kladrub. „Já mám totiž nejraději pohádky o zvířátkách a nejraději medvědy Matěje, Kubu, a Vojtu, ty jsem dokonce viděl na výletě v Berouně,“ dodal malý návštěvník.

Václav Chaloupek se ochotně rozvyprávěl. „Jako dítě jsem měl zákaz mít doma nějaké zvíře, a teď jich mám spoustu, mám vlky, srnky, lišku a další,“ vyprávěl posluchačům Chaloupek. Padla i otázka, o čem bude další večerníček. „Pokud to vyjde, tak to budou zase zvířátka, tentokráte exotická, takže děti by mohly vidět opičky, slony a žirafy,“ prozradil nám režisér, scénárista a především milovník přírody a zvířat Václav Chaloupek, který dodal, že žije na Rokycansku a na Tachovsko jezdí rád natáčet.