Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Oslavy Dne dětí budou ve všech koutech Tachovska

Tachovsko – /UVNITŘ SEZNAM AKCÍ NA TACHOVSKU/ První červnový den si už ani neumíme představit bez oslav Mezinárodního dne dětí. Výjimkou není ani Tachovsko. V různých obcích bylo pro děti připraveno množství akcí, některé se již uskutečnily, jinde na děti teprve čekají.

31.5.2012
SDÍLEJ:

Děti sbíraly sedm teček pro beruškuFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

„Všechny naše děti jsou na detský den pozvány do Oldřichova, kde je pro ně připraven program od tamního jezdeckého klubu. Děti budou například jezdit na koních, nebo zhlédnou ukázku výcviku psů, mohou si opéct vuřty. Čeká na ně množství soutěží, program bude opravdu bohatý, potrvá od půl jedné odpoledne až do osmnácté hodiny," řekla Deníku zástupkyně ředitele tachovského dětského domova Václava Janoušková.

Oslavy Dne dětí na Tachovsku:

Bezdružice:

Sbor dobrovolných hasičů v Bezdružicích zve na sobotu 2. června od 14 hodin na dětský den. Ten se koná na náměstí Kryštofa Haranta u tamní hasičárny. Pro děti jsou připraveny soutěže, sladká odměna a občerstvení pro děti i rodiče.

Bor:

Městské kino v Boru zve při příležitosti Mezinárodního dne dětí na promítání filmu Kačenka a strašidla. Vstupné je zdarma. Promítá se v pátek 1. června od 15 hodin v kině v Boru.

Černošín:

Kulturní komise Města Černošín pořádá u příležitosti Mezinárodního dne dětí v neděli 3. června od 14 hodin cestu pohádkovým lesem. Sraz je u starého hřbitova. Při procházce lesem budou dětské hlídky sbírat pohádková razítka na jednotlivých stanovištích. Na všechny čeká v cíli zasloužená odměna.

Holostřevy:

Oslavy Mezinárodního dne dětí se v Holostřevech konají v rámci tamní pouti v sobotu 2. června. Ve 13.30 hodin začíná pohádková cesta, v 16.30 hodin vystoupí kouzelník a v 17.15 hodin se představí holostřevské cvičenky. Od 18 hodin je taneční zábava se skupinou Tandem. Součástí programu bude skákací hrad, děti si mohou pohladit koníka a oslíka, chybět nebudou stánky a občerstvení.

Chodová Planá:

V neděli 3.června pořádá Sportklub ve spolupráci se Základní a Mateřskou školou Chodová Planá Den dětí. Začátek je v 9.30 hodin na hřišti Slavoj. Čeká řada soutěží a dobrot. Všichni jsou srdečně zváni.

Kladruby:

Rybářský kroužek Kladruby připravil na sobotu 2. června pro děti od první do deváté třídy, pro rybáře i nerybáře, Dětský rybářský den. Začátek je v 7.30 hodin na rybníku u stanice.

Kladruby:

Sobotní odpoledne bude patřit dětem, pro které jsou připraveny soutěže v kostelní ulici od 14 hodin. Děti si mohou zajezdit na ponících, soutěžit v pravěkých soutěžích, rybářských soutěžích, kopat na bránu, střílet ze vzduchovky, namalovat si hrníček, zasoutěžit si s hasiči, ozdobit si perníček, nechat namalovat na obličej, svézt se lanovkou a za odměnu dostanou dobroty i párek v rohlíku. Večer ukončí kladrubští hasiči kácením májky v 18 hodin, samozřejmě dojde i na dražbu májky.

Konstantinovy Lázně:

Den dětí pořádá v pátek 1. června Základní škola Konstantinovy Lázně. V programu je keramické tvoření, soutěže a hry na školní zahradě, bylinkové občerstvení. Od 10 do 12 hodin je program pro nejmenší, od 13 do 18 hodin program pro starší děti.

Kostelec:

V sobotu 2. června se od 14 hodin koná oslava dětského dne za hasičskou zbrojnicí v Kostelci. Pořádá ji Komise pro občanské záležitosti, Sbor dobrovolných hasičů Kostelec a TJ Sokol Kostelec. Pro děti jsou připraveny různé soutěže.

Oldřichov:

Oslavy dětského dne pořádá Osadní výbor Oldřichov v sobotu 2. června v areálu jezdeckého klubu v Oldřichově. V programu bude kynologická ukázka, westernové vystoupení a dětská diskotéka. Připraveny budou také soutěže pro děti, možnosti svezení na poníkovi, skákací hrad. Program dětského dne začíná ve 13 hodin.

Planá:

Oslavy dětského dne se uskuteční v Plané na fotbalovém hřišti u nádraží v sobotu 2. června. Připraveny budou různé atrakce a soutěže, včetně možnosti opékání buřtů. Na závěr si budou moci děti zatancovat na reprodukovanou hudbu. Program v Plané na hřišti v 10 hodin dopoledne.

Stříbro:

Velkou oslavu Dne dětí chystají v sobotu 2. června ve Stříbře na stadiónu TJ Baník. Na děti čeká řada her a soutěží, uvidí osadu Keltů Vousova kmene, čeká je i pohádková cesta. Začátek je ve 13.30 hodin.

Studánka:

Sdružení Medulky připravilo na sobotu 2. června dětský den se startem ve 14 hodin na návsi ve Studánce. Cílem je hřiště TJ Dynamo Studánka, cestou obcí čeká na děti řada úkolů a překvapení. Zajištěno je občerstvení pro děti i dospělé a hudba. Startovné dobrovolné.

Svojšín:

TJ Sokol Svojšín a obec Svojšín zvou všechny děti a rodiče na Dětský den, který se koná v neděli 3. června od 14 hodin na fotbalovém hřišti ve Svojšíně. Občerstvení zajištěno.

Zadní Chodov:

V rámci Chodovské pouti v Zadním Chodově připravila obec překvapení pro děti. Pouť se bude konat 2. června na hřišti od 14 hodin. Kromě atrakcí bude hrát živá hudba v podání Jenny Band.

Pozvánky na program související s oslavami Mezinárodního dne dětí jsou řazeny abecedně. Pozvánky Deníku zaslali či jiným způsobem doručili pořadatelé jednotlivých akcí.

Autor: Václav Šimek

31.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začíná až v pátek

Ilustrační foto

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun. 

Uzavírka Bělojarské ulice bude pouze částečná

Tachov – Už včera začala částečná uzavírka jedné z velmi frekventovaných ulic v Tachově, a to Bělojarské ulice, která je hlavní dopravní tepnou na sídliště Východ.

Naši prvňáci už ve středu v Tachovském deníku, představíme ZŠ Mánesova

Tachovsko - Ve středu 18. října najdete v Tachovském deníku prvňáky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení