Stejně jako při minulých ročnících byl rozdělen do dvou dnů, během nichž se na pódiu vystřídalo osmnáct českých rockových kapel.

Hned v pátek se pořadatelé vytáhli se jmény jako Alkehol, Doga, Citron nebo Traktor. Tato a další uskupení se postarala o velmi silný první den.

Sobotní program v ničem nezaostal. Během odpoledne stovky účastníků rozehřáli například muzikanti z Jaksi Taksi, dále Tlustá Berta nebo punková legenda S. P .S. O nejenergičtější vystoupení sobotního dne, ne-li celého festivalu, se postarali Cocotte Minute. Po vlažnějším přijetí nakonec vznikla opravdu skvělá atmosféra.

„Tak takhle se na vás musí. Pak že to nepůjde,“ se smíchem zvolal frontman Cocotte Minute Martin Zeller, když vběhl přímo mezi fanoušky pod pódium a rozpoutal tam skutečný kotel.

Po živelném vystoupení Cocotte Minute se o slovo přihlásil Miloš Dodo Doležal či oblíbenci tachovského festivalu, kapela De Bill Heads. Ti svou roli miláčků publika opět zvládli na jedničku. Především střední a starší generace pak zavzpomínala při koncertu další české legendy, kapely Turbo.

O temný závěr festivalu, ale v dobrém slova smyslu, se postarali zakladatelé black metalu v českých luzích a hájích, kapela Root.

Letošní ročník Tarocku je už minulostí a z pohledu návštěvníků se dá mluvit o povedené akci. Dobré kapely, pěkné počasí, téměř neexistující fronty na občerstvení. Jedinou jizvou na jinak hezké tváři Tarocku tak byla pouze nízká návštěvnost, které si všimli i příchozí.

„Festival je dobrý. Dobré pivo, skvělé kapely, prostě pohoda. Ale trochu mě děsí, jak málo je tu lidí. Čekal bych opravdu víc. Na druhou stranu je to pochopitelné. V tomto termínu je mnoho podobných akcí. To se na návštěvnosti určitě také podepsalo,“ okomentoval festival během sobotního odpoledne Filip Vrba z Tachova.