Tak se říká desítky let obcím okolo Stříbra, které společně pořádají různé akce. Jsou to Sulislav, Sytno, Lhota, Svinná a Vranov.

Obyvatelé mezi sebou pravidelně připravují různé soutěže, hrají přátelský fotbal, soutěží každé léto v akci Hry bez hranic a také pravidelně pořádají tento ples. Ten každý rok připravuje jiná obec, letos to byl Vranov. "Štafetu na další rok jsme předali Sulislavi. Letošní ples přinesl návštěvníkům i nečekané překvapení v podobě předtančení únehelského sboru Ú-Žofky. Podle potlesku se líbilo. Na pódiu pak hrála kapela Pády. No, a už teď se budeme všichni připravovat na letní Hry bez hranic," uvedla starostka Vranova Kateřina Tomášková.

Zatančit si přišel také Milan Dulovec s přítelkyní Ankou. "Je tu skvělá atmosféra, musíme hlavně pochválit překvapení, tak skvělé taneční vystoupení nikdo nečekal, moc se nám líbilo. Bydlíme tu krátce a tenhle ples je první, na který jsme vyrazili. Rozhodně za rok půjdeme znovu," řekl Milan Dulovec.

Ze Stříbra jezdí na tento ples Marie Cibulková. "Jezdím na plesy do Vranova pravidelně, mně se tady akce líbí více, než u nás ve Stříbře. Je tu přátelštější atmosféra. A letošní překvapení bylo tedy úžasné, moc jsem se pobavila," uvedla Cibulková.