První má datum 4. října. „Kolem půl osmé ráno jel ze Školní do Hornické ulice v Tachově 16letý mladík na motocyklu Yamaha. Zůstal stát za osobním vozem Seat, jehož 30letý řidič chtěl odbočit vlevo na parkoviště, protože ale v tu dobu vyjíždělo z parkoviště jiné vozidlo, tento řidič mu chtěl manévr umožnit . Začal se Seatem couvat a narazil do motocyklu,” popsala událost policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.

Druhá nehoda se stala 15. října u Chodové Plané. Kolem 19. hodiny přijížděl od Sklářů 30letý řidič ve vozidle Subaru. Na rovném úseku začal předjíždět vozidlo VW Passat ve chvíli, kdy přijížděli v protisměru dva cyklisté. „Jejich kola nebyla osvětlená, neměli na sobě žádné reflexní prvky,” uvedla Jiroušková. První cyklista začal brzdit, druhý do něj narazil a spadl do jízdní dráhy vozidla Subaru. Řidič strhl řízení vpravo a následovala kolize s předjížděným vozem VW.

Policisté žádají svědky, kteří mohou k některé nehodě poskytnout informace, aby kontaktovali policii na číslech 974 337 266, 974 337 251, 974 321 082 nebo volali na linku 158.