Dopravní nehody

Chodová Planá - Dne 16. června 2008 v dopoledních hodinách jel 44-letý řidič se svým vozidlem Citroen po silnici II.tř. č.230 ve směru jízdy od Mariánských Lázní na Chodovou Planou. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou pak nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky (mokrý povrch), dostal smyk a následně havaroval vlevo v silničním příkopu. Řidič utrpěl lehké zranění dolní končetiny, se kterým byl převezen na ošetření do nemocnice. Po ošetření byl propuštěn. Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Na vozidle vznikla škoda ve výši 80 000,-Kč.

Krádež europalet

Tachov – Dne 16.června 2008 v ranních hodinách bylo oznámeno, že dosud neznámý pachatel odcizil z areálu firmy v Oldřichově celkem 200 kusů europalet. Poškozené firmě tak pachatel způsobil škodu ve výši ve výši 22 000,-Kč.


Odcizení lisovací formy

Nová Hospoda – Policie prověřuje došlé oznámení, že pravděpodobně v měsíci březnu až dubnu letošního roku došlo v průmyslové zóně na Nové Hospodě k odcizení lisovací formy s logem firmy, která je určena k výrobě výlisků na rezervní kola osobních vozidel. Způsobená škoda byla předběžně odhadnuta na více jak 800 000,-Kč.

Václav Blahník
tiskový mluvčí PČR OŘ Tachov