VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Policie zasahovala

TACHOVSKO - Z policejní svodky

16.9.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

Nepřizpůsobení rychlosti na mokrém povrchu vozovky

Dne 15. září 2008 v 16:45 hodin jela 33-letá řidička s osobním vozidlem Škoda-Fabia po silnici I. třídy č. 21 ve směru jízdy od obce Janov na obec Nová hospoda. Při projíždění prudkou pravotočivou zatáčkou nepřizpůsobila rychlost svým schopnostem, kdy na vzniklou situaci reagovala prudkým brzděním, čímž na mokrém povrchu vozovky uvedla vozidlo do smyku, ve kterém vyjela do protisměru, kde se pak bočně střetla s protijedoucím nákladním vozidlem Daewoo. Při střetu vozidel ke zranění osob nedošlo. Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Na vozidle Škoda-Fabia vznikla škoda ve výši 50 000,-Kč a na vozidle Daewoo ve výši 20 000,-Kč.


Krádež motorové nafty

V době od 12. do 15. září 2008 dosud neznámý pachatel v areálu kamenolomu Kladruby odmontoval nezajištěné víko u palivové nádrže nákladního vozidla Tatra-148. Z palivové nádrže následně odčerpal a odcizil 45 litrů motorové nafty. Pravděpodobně stejný pachatel vypáčil kryt víka palivové nádrže u nakladače L-34, který byl společně s víkem zajištěn visacím zámkem. Z palivové nádrže odčerpal a odcizil celkem 50 litrů motorové nafty. Celkem způsobená škoda byla odhadnuta na více jak 3 000,-Kč.


Krádež finanční hotovosti – zjištění pachatele

Policejní orgán zahájil úkony trestního řízení a sdělil podezření z trestného činu – krádež. Z tohoto trestného činu je podezřelý 21-letý muž z Tachova, kterého se měl dopustit tím, že odcizil z peněženky volně položené vesty v místní restauraci v Tachově finanční částku. Podezřelý byl již v minulosti za stejný trestný čin odsouzen. Poškozenému hostu vznikla škoda ve výši 4 000,-Kč.


nprap. JUDr. Václav Blahník
tiskový mluvčí PČR OŘ Tachov


16.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby se samozřejmě nevyhnuly ani vesnicím. Již od začátku se voliči k urnám dostavili také v obcích Horní Kozolupy a Slavice.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.

Ve Stříbře šla volit i maminka před porodem, v komisi byla žena s trikolorou

Stříbro - Volební okrsek číslo šest ve Stříbře je v budově Základní školy v Gagarinově ulici.

Výlov Regentu začal

Stovky milovníků rybích pochoutek se zúčastnily prvního oficiálního dne výlovu rybníku Regent, který je největším rybníkem na území Tachovska.

Čeští a bavorští policisté se radili o migraci, pronásledování i drog

Tachov – Ke společné diskusní poradě zasedli v Tachově na zámku policisté z tachovského okresu a příhraničních regionů Bavorska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení