Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Policie zasahovala

TACHOVSKO - Z policejní svodky

9.10.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

Nedání přednosti v jízdě

Dne 8. října 2008 kolem 17:15 hodin jel 63-letý řidič s osobním vozidlem Mercedes-Benz ve směru jízdy od obce Chodová Planá na Planou. Při projíždění křižovatkou, pak nedal přednost v jízdě osobnímu vozidlu Hyundai, jehož řidička jela po hlavní pozemní komunikaci. Při střetu obou vozidel ke zranění osob nedošlo. Případné požití alkoholických nápojů před jízdou bylo u obou účastníků dopravní nehody vyloučeno provedenou dechovou zkouškou. Na vozidle Mercedes vznikla škoda ve výši 35 000,-Kč a na vozidle Hyundai ve výši 30 000,-Kč. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna.

Zpronevěra finanční hotovosti a navigace

Policejní orgán zahájil úkony trestního řízení pro trestný čin – zpronevěra. Podezření ze spáchání tohoto trestného činu sdělil 20-letému muži z Boru. Podezřelému byly svěřeny finanční prostředky na nákup pohonných hmot a satelitní navigace. Podezřelý mladík pak finanční prostředky použil pro svoji potřebu a satelitní navigaci dal do zástavy. Majiteli firmy na autodopravu byla způsobena škoda ve výši 9 000,-Kč.

Poškození poutače diskotéky – zjištění pachatele

Policisté Obvodního oddělení Stříbro zahájili zkrácené přípravné řízení a sdělili podezření 37-letému muži ze spáchání trestného činu - poškozování cizí věci. Tohoto trestného činu se měl dopustit tím, že dne 24. září letošního roku v nočních hodinách poškodil neonový poutač diskotéky Matrix ve Stříbře. Způsobená škoda byla vyčíslena na 30 000,-Kč. O uvedené události jsme vás informovali 29.září na Web stránkách MVČR.

Vloupání do dílny – zjištění pachatele

Komisař služby kriminální policie a vyšetřování zahájil trestní stíhání a sdělil obvinění 19-letému muži z Borského regionu pro trestný čin - krádež. Tohoto trestného činu se měl dopustit tím, že dne 21. srpna letošního vnikl do dílny v obci Třemešné, odkud odcizil 2 ks motorových pil a finanční hotovost. Způsobená škoda byla odhadnuta na 44 000,-Kč.

Sebepoškozování

Policisté Obvodního oddělení ve Stříbře byli vyžádáni Záchrannou službou v Plané o asistenci při převozu zraněných mužů. Tito muži ve věku 42 a 34 let po požití většího množství požití alkoholických nápojů v bytě ve Stříbře, si každý sám způsobil řeznou ránu na vnitřní straně předloktí s tím, že tímto činem chtěli potvrdit své přátelství.

nprap. JUDr. Václav Blahník
tiskový mluvčí PČR OŘ Tachov

9.10.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Dominik Kubalík

Škodovka prohrála, přesto je první

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začíná až v pátek

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.

Hejtman Bernard: Prezidenta přijmu, ale servilní nebudu

Plzeň - Čtyři prezidentské návštěvy stály hejtmanství už 1,3 milionu korun. 

Uzavírka Bělojarské ulice bude pouze částečná

Tachov – Už včera začala částečná uzavírka jedné z velmi frekventovaných ulic v Tachově, a to Bělojarské ulice, která je hlavní dopravní tepnou na sídliště Východ.

Naši prvňáci už ve středu v Tachovském deníku, představíme ZŠ Mánesova

Tachovsko - Ve středu 18. října najdete v Tachovském deníku prvňáky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení