VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Policie zasahovala

TACHOVSKO - Z policejní svodky: Vloupání do verandy. Neuposlechnutí výzvy

18.11.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

Lesní zvěř příčinou havarie

Dne 17. 11. 2008 ve 12:45 hodin jel 21-letý řidič s vozidlem Škoda-Fabia po účelové komunikaci u obce Štokov. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou nezvládl řízení vozidla neboť je údajně lekl lesní zvěře, vyjel s vozidlem vlevo mimo komunikaci, kde narazil do stromu. Ke zranění osob nedošlo. Provedená dechová zkouška na alkohol byla negativní. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Na vozidle vznikla škoda ve výši 40 000,-Kč.


Vloupání do verandy

Dne 16. 11. 2008 v nočních hodinách dosud neznámý pachatel vnikl do uzamčené verandy rodinného domu v obci Mýto. Z verandy pak odcizil motorový křovinořez, motorovou benzínovou pilu a elektrickou vrtačku. Poškozenému majiteli odcizením věcí byla způsobena škoda za více jak 7 000,-Kč. V dané věci byly zahájeny úkony trestního řízení.


Neuposlechnutí výzvy

Dne 15. 11. 2008 v odpoledních hodinách byla rychlou lékařskou službou vyžádána asistence policejní hlídky při ošetřování 33-leté ženy v panelovém domě v Chodové Plané. Asistence byl nutná z důvodu agresivního jednání přítele této ženy, který bránil ošetřujícím v jejich činnosti. Přes opakované výzvy policistů, aby od takového jednání upustil, tento 51-letý muž neuposlechl a vzhledem k jeho stupňujícímu agresivnímu chování byl policejní hlídkou zajištěn za použití donucovacích prostředků.


Vloupání do stavební buňky

V době od 14. do 15. 11. 2008 v nočních hodinách provedl neznámý pachatel vloupání do stavební buňky za obcí Brod nad Tichou. Pachatel po násilném odstranění tří visacích zámků vnikl do stavební buňky, ze které odcizil různé stavební nářadí. Stavební firmě byla způsobena předběžně škoda za více jak 100 000,-Kč.


Odcizení osobního vozidla

Dne 14. 11. 2008 v nočních hodinách dosud neznámý pachatel odcizil osobní vozidlo VW-Sharan, které bylo zaparkováno na parkovišti u bytového domu v obci Rozvadov. Ve vozidle se mimo dokladů od vozidla nacházel i cestovní pas a řidičský průkaz poškozeného, včetně finanční hotovosti v bankovkách. Majiteli vozidla byla způsobena škoda vyšší jak 308 000,-Kč.

Důvodná obava ohrožení života

Dne 16. 11. 2008 v odpoledních hodinách bylo na linku Policie ČR 158 oznámeno, že muž ve věku 42-let zaslal SMS zprávu, že již nadešel jeho čas a poté nereagoval ani na mobilní telefon a ani neotevřel svůj byt v obci Ostrov u Stříbra. Vzhledem k tomu, že zde vznikla důvodná obava, že je ohrožen život a zdraví, bylo přistoupeno za přítomnosti nezúčastněné osoby a příslušníků HZS Stříbro k otevření bytu. Po vstupu policistů do bytu byl muž nalezen v obývacím pokoji. Na podlaze pokoje se nacházely prázdné krabičky od léků. Přivolaný lékař zajistil základní životní funkce a rozhodl o převozu poškozeného do Fakultní nemocnice Plzeň.


nprap. JUDr. Václav Blahník
tiskový mluvčí PČR OŘ Tachov


18.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

Volby se samozřejmě nevyhnuly ani vesnicím. Již od začátku se voliči k urnám dostavili také v obcích Horní Kozolupy a Slavice.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.

Ve Stříbře šla volit i maminka před porodem, v komisi byla žena s trikolorou

Stříbro - Volební okrsek číslo šest ve Stříbře je v budově Základní školy v Gagarinově ulici.

Výlov Regentu začal

Stovky milovníků rybích pochoutek se zúčastnily prvního oficiálního dne výlovu rybníku Regent, který je největším rybníkem na území Tachovska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení