Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Policie zasahovala

Tachovsko - Z policejní svodky

4.12.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

Havárie vozidla se zraněním

Dne 3. 12. 2008 v podvečerních hodinách jel 18-letý řidič s osobním vozidlem Fiat-Tipo ve směru jízdy od obce Staré Sedliště na obec Tisová. V místě, kde se nachází pravotočivá zatáčka pak nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu a povaze vozovky (mokrý povrch), následkem čehož nezvládl řízení, vyjel s vozidlem vlevo mimo komunikaci, kde narazil do kmene vzrostlého stromu. Řidič i jeho spolujezdkyně utrpěli lehká zranění a byli převezeni do nemocnice. Provedená dechová zkouška neprokázala u řidiče požití alkoholu. Technická závada, jako příčina dopravní nehody, nebyla na místě ohledáním zjištěna ani uplatněna. Na vozidle vznikla škoda ve výši 40 000,-Kč.


Nález vojenské munice

Dne 3. 12. 2008 v odpoledních hodinách při vyznačování těžby dřevní hmoty nalezl pracovník Lesů ČR v lesním prostoru u obce Krásné Údolí celý nevystřelený náboj ráže 100 mm do kanonu tanku T-54. Tento náboj pak naložil do vozidla a odvezl do podnikových garáží. Poté vyrozuměl pracovníka Policie ČR, který zajistil přivolání pyrotechnika správy Západočeského kraje. Pyrotechnik munici zajistil a odvezl k bezpečnému zneškodnění.
V této souvislosti Policie ČR upozorňuje všechny občany, pokud přijdou do styku s jakoukoliv nevybuchlou municí nebo střelivem, aby místo nálezu označili a zajistili zejména před dětmi, v žádném případě s munici nebo střelivem nijak nemanipulovali a vyrozuměli Policii ČR.


Vloupání do rekreačních chat

V době od 17. 11. do 2. 12. 2008 neznámý pachatel rozbil skleněnou výplň okna vedoucího do kuchyňky rekreační chaty v chatové oblasti Butov. Vzniklým otvorem pak vysadil pravou polovinu okna a vnikl do prostoru chaty, odkud odcizil různé potraviny a elektroniku. Vzniklá škoda byla odhadnuta na 5 000,-Kč. Pravděpodobně stejný pachatel provedl vloupání do sousední chaty, kdy po vypáčení vstupních dveří vnikl do prostoru chaty, ze které odcizil různé potraviny, elektroniku, rybářské potřeby a lihoviny. V tomto případě způsobil pachatel majiteli chaty škodu ve výši 10 000,-Kč.


nprap. JUDr. Václav Blahník
tiskový mluvčí PČR OŘ Tachov

4.12.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Výrovský potok a jeho okolí vypadá v dnešních dnech tak, jak by mělo.
4

Oblast kolem Výrovského potoka je v pořádku, voda míří tam kam by měla

Lukáš a Ladislav Hudlerovi na mistrovství světa v Irsku a spolu s dalšími členy týmu EH Security System na základně v Tachově. Foto: Deník/Jiří Kohout a Archiv L. Hudlera
12

FOTO: Hudlerové přivezli z Irska úctyhodnou sbírku medailí

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře

Podívejte se na tablo novopečených prvňáčků. Prostřednictvím našeho seriálu Naši prvňáčci bude redakce představovat tabla jednotlivých prvních tříd základních škol na Tachovsku. Rodiče a blízcí žáků každou středu najdou v tištěném vydání na straně 4 a na webu prvňáčky z Tachovska. Deník si tak mohou koupit na památku.

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Tachov – Po úvodním utkání krajské ligy mužů v ledním hokeji, nastoupí Tachov v dalším kole poprvé v nové sezoně na domácím ledě.

Přípravná třída pomůže lépe zvládnout první třídu

Stříbro – Od začátku září mají v Základní škole Mánesova Stříbro, kromě první třídy, ještě jednu první třídu, a to přípravnou. Jako jediné základní škole na Tachovsku se jí zde díky zájmu rodičů podařilo zřídit.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení