Multikulturní festival Holostok hostí od pátečního odpoledne do nedělního dopoledne barokní fara a její areál v Holostřevech. Na programu je vystoupení několika kapel (Footnote, Skavare, Trabant a další), divadelních skupin, tvořivé dílny, bohoslužba. Oficiální začátek festivalu je v pátek 17. června v 19.45 hodin.

Talk show Debatní večer se třemi hosty organizuje v pátek 17. června v tachovském kině Mže moderátor Radek Kudrna. Ten si do svojí talk show pozval herce a dabéra Martina Stránského, Modelku Veroniku Lhotovou a místostarostu Tachova Jiřího Stručka. O hudební doprovod se postarají žáci ZUŠ Tachov. Začátek je v 18 hodin.

Auto moto párty Na celý den je rozplánován program Auto moto párty, která se koná v sobotu 18. června na letišti Kříženec u Plané. Diváci se mohou těšit na motocyklové i automobilové kaskadéry, motokrosové freestylisty, upravené americké speciály hot rod, sprinty aut a motocyklů, kaskadérskou demolici automobilů, tuningová auta, trialové ukázky, dragstery. Večer pak vystoupí několik kapel, například Bára Zemanová, Ill Fish, Vipýchaná fčela. Program začíná v 9.30 hodin.

Jízda Saši Kolowrata Již jedenáctý ročník mezinárodní akce Jízda Saši Kolowrata se uskuteční v sobotu. Pořádá ji Auto moto veterán klub Český les. K vidění budou historická vozidla vyrobená do roku 1975. Od 7 do 11 hodin budou vozidla vystavena v Boru, v jedenáct se pak vydají po trase Bor, Stráž, Přimda, Waidhaus, Georgenberg, Waldthurn, Pleystein, Rozvadov a kolem 16. hodiny opět Bor.

Oživená Svatá Anna Odpoledne věnované návrší Svatá Anna u Plané se uskuteční přímo na Svaté Anně v sobotu od 12 hodin. To se otevře několik výstav, které jsou návrší věnovány. Součástí bude také historický jarmark. Ve tři hodiny odpoledne pak bude slavnostně otevřena nová cyklostezka a poté budou vyhlášeni vítězové fotografické a výtvarné soutěže, která byla návrší věnována.

Model Aero Show Leteckomodelářský klub Drápalík zve srdečně zájemce na modelářskou předváděcí show, která se bude konat v sobotu od 13 hodin na letišti Nový Dvůr nedaleko Boru u Tachova. K vidění budou RC modely letadel, vrtulníků, větroňů a turbínových stíhačů na zemi i za letu. Občerstvení na místě, pro mladší návštěvníky bude k dispozici skákací hrad zdarma. Na závěr bude vylosována tombola pro diváky. Vstupné je dobrovolné.

Rockové lázně Po třetí v historii se uskuteční v sobotu 18. června v Konstantinových Lázních rockové Slavnosti piva. Na podiu u kulturního domu (za nepřízně kulturní dům) odstartují v půl páté odpoledne. Podle pořadatele je připraveno dobré pití, skvělé jídlo a také řada soutěží. Hudební program otevře Kocovina Band, v sedm hodin je vystřídá Beat Club 68 a v deset hodin večer pak nastoupí May Day.

Slunovrat Na akci nazvanou Klášterní Slunovrat zve klášter v Kladrubech. Začátek je v sobotu v 18 hodin. Postupně se představí houslista Milan Šauša, skupina Corchen, taneční skupina The Silver Irish Set Dancers. Souboje a ohňová vystoupení předvede Vousův kmen.