VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Práce na střední škole budou pokračovat

Bor - Členové Rady Plzeňského kraje odsouhlasili použití finančních prostředků z investičního fondu Střední školy v Boru ve výši milion 720 tisíc korun na dofinancování akce „Přístavba a vestavba 1. patra SOUz Bor“.

26.7.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Šimánek Vít

„Žádost o souhlas s použitím finančních prostředků z investičního fondu organizace je předkládána na základě zřizovací listiny, kdy s majetkem Plzeňského kraje hospodaří organizace jako s majetkem vlastním s výjimkou změny funkčního charakteru nemovitosti a stavebních úprav přesahujících úroveň běžné údržby, tyto právní úkony podléhají předchozímu souhlasu zřizovatele, tedy Plzeňského kraje“, vysvětluje krajský radní pro oblasti školství, mládeže a sportu Jiří Struček.

Čerpání částky bylo odsouhlaseno z důvodu nárůstu prací, které vznikly v průběhu investiční akce a které řešily skutečnosti, s nimiž nová projektová dokumentace vypracovaná pouze pro stavební povolení nepočítala: nevyhovující stropy – doplňovány na kazetové, obkládání kovových konstrukcí sádrokartonem, zásadní navýšení elektromontážních prací, úprava zábradlí, terénní úpravy (včetně přívodných komunikací), vzduchotechnika v předělávané staré části dílny, která je součástí stavby. Dále bylo překročení přidělených finančních prostředků způsobeno nezapočítáním nákladů, které vznikly z důvodu změny stavebního zákona.

Autor: Miloš Němec

26.7.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby se samozřejmě nevyhnuly ani vesnicím. Již od začátku se voliči k urnám dostavili také v obcích Horní Kozolupy a Slavice.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.

Ve Stříbře šla volit i maminka před porodem, v komisi byla žena s trikolorou

Stříbro - Volební okrsek číslo šest ve Stříbře je v budově Základní školy v Gagarinově ulici.

Výlov Regentu začal

Stovky milovníků rybích pochoutek se zúčastnily prvního oficiálního dne výlovu rybníku Regent, který je největším rybníkem na území Tachovska.

Čeští a bavorští policisté se radili o migraci, pronásledování i drog

Tachov – Ke společné diskusní poradě zasedli v Tachově na zámku policisté z tachovského okresu a příhraničních regionů Bavorska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení