Chutná železnatá lehounce perlivá kyselka vytéká nedaleko Konstantinových Lázní jen kousek od křižovatky u odbočky k železniční stanici Kokašice. K prameni se odsud dá snadno dojít a minout ho nemohou ti, kteří se vydají na okružní procházku Naučnou stezkou ke Studánce lásky.

U pramene je přístřešek s možností posezení a jedna ze šesti informačních tabulí naučné stezky. Zajímavostí je skutečnost, že na tabuli není ani jedinkrát název Pramen lásky uveden. Jeho název zpochybňuje i internetový portál mineralky.wz.cz. Na Mapy.cz je však pod tímto názvem uveden. Což je možná důvodem toho, že mnozí neodolají a s tajnou touhou lásku získat nejen zdejší kyselku popijí, ale bohužel pro jistotu ještě zvěční jméno vytoužené bytosti na dřevěnou stříšku, která pramen kryje. 

Každopádně zdejší minerálka především v teplých letních měsících skvěle osvěží, navíc obsahuje velké množství železa, čemuž napovídá i okrové zabarvení místa, kde voda vytéká. Přístup je snadný, ústí kameninové roury vedoucí ze svahu je sice lehce poškozené, ale nijak nebrání možnosti vodu nabrat. Doporučeno je kyselku dlouhodobě neuchovávat.