V současné době tento majitel také fenky Dory má o starost víc. Psí smečka se mu rázem rozrostla na celkem devět čtyřnohých kamarádů, ale udat je novým majitelům a najít tak pro ně stabilní domov se zdá být skoro nemožné. „Podal jsem snad padesát inzerátů a zatím se mi podařilo sehnat páníčky jen dvěma štěňatům,“ vypověděl Hofmann a jedním dechem dodal: „Zamluvené byly původně čtyři, ale to po čase ti lidé rozmysleli a odvolali to z různých důvodů,“ řekl Hofmann.

Celkem čtyři psí slečny a jeden pejsek tedy nadále čekájí v Čečkovicích na novou láskyplnou náruč. „Je jim teď přesně šest týdnů a jsou to krásná zdravá štěňata. Mají základní očkování, sama žerou, kupuji jim granule, co mají vyvažené množství vitamínů. Však mě těch devět psů už stálo hezkých pár tisíc,“ řekl majitel malých labradorů, který by se je, kdyby mohl, nejraději ponechal všechny.

„Nejedí ale jen granule, pochutnají si také i na vařeném mase nebo těstovinách, či si smlsnou na obyčejném rohlíku,“ dodal. „Jsou opravdu milí a krásní, mají rádi děti. Jen je jich moc,“ usmívá se Hofmann.

Zájemci o štěňata mohou kontaktovat naši redakci na čísle 724 953 691, nebo na antonin.hribal@denik.cz.