S přibývajícími roky však návštěvnost poklesla, stejně , jako u mnoha dalších plesů. Pořadatele to mrzí, zvláště, když vždy mají připravené precizně vypilované půlnoční představení. "Už to není ono a pokud je na akci prodělek, těžko říci, zda ještě budeme bály pořádat. Uvidíme. Ale zase, když vidíme, že ti, co přišli, se opravdu baví, jsou rozesmátí, k radosti jim stačí hudba, tanec a dnes také desítky nafouknutých balónků, tak je to taky pěkný pocit. Proto to děláme a je s tím spousta práce," uvedl Peter Koncový, člen divadelního souboru DIVOCH.

Pódiu obsadila skupina Amati Band, samozřejmě v nočních úborech, při dámské volence kupovali pánové krásné růže. Půlnočko bylo vytleskáno, muselo být předvedeno dvakrát. Herci, převlečení za uklízecí četu mistrně tančili s košťaty, až padli únavou a musela jim být podána první pomoc v podobě tekuté suspenze.
Věhlas bálu přilákal i Lucii Štorkovou z Prahy, která pravidelně jezdí do Stříbra za kamarádkami. "Věrča s Deniskou mi to pořád tak barvitě líčily, že jsem to chtěla vidět. V Praze nic takového nemáme, tak jsem vzala první pyžamo a vyrazila. Rozhodně nelituji, je to tu úžasné, perfektně se bavíme. Mnohem lepší, než jiné akce u nás v hlavním městě," smála se pražská tanečnice.

Martina Sihelská