„Logo chceme měnit, protože to stávající už neodpovídá dalším cílům a záměrům naší společnosti,“ vyjádřil se ředitel Revisu Jan Petruň.

„V době, kdy jsme současné logo začali používat, jsme se vzdělávací činností začínali. Dnes poskytujeme různé další služby, například tlumočení, poradenství, konferenční, stravovací, ubytovací a další služby,“ dodal s tím, že Revis by rád v příštích letech zaujal vedoucí pozici ve vzdělávací oblasti na Tachovsku.

S tím souvisejí také organizační, personální a další změny, včetně výměny loga. Nové logo se stane součástí nové korporátní identity organizace. Od loga a nové image se bude odvíjet také vytvoření nových webových stránek.

Soutěž o nové logo je určena všem kreativním zájemcům z řad profesionálů i laiků. Základní informace i pravidla soutěže najdou zájemci na internetových stránkách města Tachova a na internetových stránkách Revisu.

Účastníci soutěže mohou své návrhy předávat do 10. července, kdy je v pravé poledne uzávěrka. „Následující týden se sejde hodnotící komise, která návrhy posoudí a vybere nejlepší,“ uvedl ředitel Revisu. Autor vítězného návrhu obdrží odměnu ve výši deset tisíc korun (pět tisíc korun bude peněžní odměna, dalších pět tisíc bude určeno na čerpání služeb Revisu.

Porota se v hodnocení zaměří na výstižnost, jednoduchost a zároveň srozumitelnost loga, na dynamičnost, celkovou úroveň řešení a také na to, jakou silou může navrhované logo oslovit cílové skupiny.