Jedna z nich se nachází přímo ve městě Bor. Ulice Přimdská je již delší dobu ze směru Nábřežní uzavřená. „Uzavírka je v důsledku výstavby velkého parkoviště v této lokalitě. Součástí této akce bude také oprava kanalizace a natažení nového asfaltu právě na této silnici,“ vysvětlil Deníku starosta Boru Petr Myslivec.

Další uzavírka čeká na řidiče v obci Únehle. Tam se totiž opravuje most uprostřed této obce. „Byl již ve velmi špatném stavu. Pilíře se pomalu bortily, beton odpadával. Proto se nyní v této časti bude de facto stavět úplně nový most. Vše by ale mělo být hotovo do konce tohoto srpna,“ sdělil starosta Únehle Jiří Bárta.

S dalšími dvěma uzavírkami se řidiči na Tachovsku potýkají již delší dobu. Jedna z nich je na dálničním přivaděči mezi Planou a Novou Hospodou. Zde se ale jedná o částečnou uzavírku, kdy je provoz sveden do jednoho pruhu. Hotovo by mělo být na konci července. O poslední a nejspíše nejdelší uzavírce na Tachovsku již Deník také informoval. Jedná se o uzavírku mostu u Lesné. Důvodem je propadlá vozovka kvůli rozbitému propustku. Opravy potrvají až do dalšího roku, objízdná provizorní komunikace vede v těsném sousedství mostku.