Město Bor spravuje jednadvacet místních částí, na které si ročně vyčlení rozpočet. V místních částech se buduje, opravuje a rekonstruuje. Finance, čas a odhodlání se musí spravedlivě rozvrhnout do všech těchto částí.

„Vše je financováno z rozpočtu města. Každý rok jsou v rozpočtu vyčleněny finance na tyto akce," informoval starosta města Bor Petr Myslivec.

V Damnově pokračovala oprava kulturního domu, kde byla položena nová krytina na střeše nad sálem. Před pohostinstvím byl zcela vyměněn plot, chodník a posezení.

V Holostřevech byly položeny nové asfaltové povrchy. Fotbalistům byla zakoupena jímka a u trasy cyklostezky vystavěn altánek pro posezení a upravená zeleň.

Ve Vysočanech byl postaven nový dřevěný přístřešek.

V Boječnici a Ostrově byly, v rámci dotace od Plzeňského kraje, vysázeny ovocné stromy. V některých obcích pak proběhla každoroční oprava komunikací. Nastartované opravy sakrálních staveb minulý rok pokračovaly opravou kapličky v Ostrově. S přihlédnutím k žádostem jednotlivých osadních výborů se tak postupně financovaly i nejpotřebnější problémy osad.

„Všemu tomu předcházela rekonstrukce autobusových zastávek včetně výjezdní plochy. Všechny jsou dřevěné. Vypadají daleko lépe než ty plastové a řádově tři roky postupně v každé větší osadě budujeme dřevěné přístřešky pro schůze osadních výborů a konání soutěží a různých kulturních akcí," doplnil Myslivec. Například v Dolech, jak Deníku řekli členové osadního výboru, se za minulý rok mohli pochlubit konáním několika akcí. Místní kaplička je zde místem, kde se schází sousedé, přátelé a známí. Jednou z posledních akcí bylo předvánoční posezení právě u kapličky. Při poslechu vánočních koled zde proběhla ochutnávka cukroví a promítli si fotografie z minulých akcí.