Ti se samozřejmě během dne vydají i na spanilou jízdu Tachovem a jeho okolím. Pro účastníky ale platí i určitá pravidla. „V rámci bezpečnosti platí po celou dobu akce přísný zákaz rychlé jízdy, gumování a podobných věcí,“ upozorňují pořadatelé. Součástí programu bude také soutěž o nejhezčího automobilového účastníka.

Ta odstartuje společně se začátkem celé akce ve 12 hodin a potrvá až do páté hodiny odpolední. Rozloučení se sezónou ale nebude pouze o autech. K vidění bude například i přehlídka svatebních šatů za salónu Petry Hendrichové. Na programu budou také nejrůznější soutěže, a to jak pro děti, tak i pro dospělé.

Myšleno je i na hudební doprovod. Ten letos obstará celkem sedm kapel. Některé z nich nejsou pro fanoušky rockové muziky rozhodně neznámé. Na pódiu na Minerálce vystoupí Mordors Gang, Second Chance, Mr. Teddy, Sharp Roosters a další. I během přestávek mezi jednotlivými kapelami se mohou návštěvníci těšit na další soutěže. První kapela začne svůj set od 13 hodin a hudba doprovodí Rozloučení se sezónou až do večera.

Letošní ročník je v Tachově naplánován na 23. září. Zajímavé automobilové kousky se začnou sjíždět již od sobotní desáté hodiny ranní. Oficiální zahájení akce spojené se startem o nejhezčího vystavovaného účastníka je od 12 hodin.