Rozhlasový spíkr uspořádal talk show ve svém rodném městě po dvou letech. „Mám rád zábavu a rozhodl jsem se, že bych uspořádal podobný pořad, jaký diváci znají z televize. Že by to mohlo být právě v Tachově, mě napadlo v autě,“ uvedl Škudrna. Výtěžek z talk show věnoval Domovu pro osoby se zdravotním postižením v Milířích.

Pozvání před tachovské publikum přijal místostarosta Tachova a krajský radní pro školství Jiří Struček, modelka a rozhlasová moderátorka Veronika Elhotová a herec a dabér Martin Stránský.

„S Radkem se znám ze střední školy a tak jsem pozvání ráda přijala,“ řekla Deníku modelka, která se specializuje na spodní prádlo a nedávno začala pracovat také v rádiu. „Trému před tachovským publikem nemám, moc jí netrpím a navíc se tady cítím jako doma,“ uvedla.

Hlavním hostem byl herec plzeňského divadla, který hostuje také v pražském divadle Pod Palmovkou. Diváci jej znají také jako doktora Otu Kováře ze seriálu Ordinace v růžové zahradě. Jako dabér propůjčil hlas doktoru Housovi nebo agentu Boothovi ze Sběratelů kostí. „Prací, kterou dělá, je mi bližší Booth, jako osoba zase doktor House,“ odpověděl na otázku Deníku, která ze jmenovaných postav mu více přirostla k srdci. Nově Martina Stránckého televizní diváci uslyší v roli Dr. Ludského v novém stejnojmenném seriálu. První díl má premiéru právě v pondělí.