Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sociální zařízení městské polikliniky už nestraší

BOR - Rekonstrukce borské polikliniky si vyžádala téměř tři miliony korun. Na dílo, které bylo předáno do užívání v minulém týdnu, přispěly státní dotace dva a půl miliony korunami, zbytek uhradilo město Bor ze svého rozpočtu. Cílem rekonstrukce bylo sociální zařízení, a to jak pro pacienty, tak personál polikliniky

27.12.2007
SDÍLEJ:

Při předání díla se setkali poslanec Václav Votava, ředitelka polikliniky Hana Bultasová a místostarosta Petr Myslivec (zleva)Foto: MěÚ Bor

„WC bylo dispozičně i roměrově nevyhovující a pro osoby se sníženou pohyblivostí a pro starší osoby téměř nepoužitelné,“ informoval Deník místostarosta Boru Petr Myslivec. Rekonstrukční práce zahrnovaly opravu stávajících WC pro veřejnost a to jak v přízemí, tak prvním patře.

„Týkaly se také hygienického zázemí u šaten ženského personálu. Stávající hygienické zázemí ve druhém patře bylo upraveno na hygienickou kabinu se sprchou pro vozíčkáře,“ připomněl místostarosta. Při realizaci stavebních úprav nebyla využíváná těžká stavební technika ani stacionární stavební jeřáb. Pro svislou přepravu materiálu a pro zpřístupnění jednotlivých podlaží budovy bylo použito schodiště upravovaných objektů.

„Svislá doprava materiálu byla prováděna ručně, neboť k objektu nelze přistavit stavební výtah. Výtahová plošina v objektu C je určena výhradně pro přepravu imobilních pacientů a nebyla v žádném případě využívána pro potřeby stavby,“ vysvětluje Myslivec.

Stavební prace prováděla domažlická firma. „Vedení společnosti i jejím pracovníkům patří náš velký dík za zdárný průběh celé stavby, která se uskutečnila za plného provozu polikliniky,“ uvedla Hana Bultasová, ředitelka borského zdravotnického zařízení. „Velký dík patří i občanům, kteří byli nuceni vzhledem k pracem využívat služby polikliniky v průběhu celé stavby,“ dodala Bultasová. Rekonstrukce zdravotnického zařízení byla započata v srpnu letošního roku.

 

 

27.12.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Lukáš a Ladislav Hudlerovi na mistrovství světa v Irsku a spolu s dalšími členy týmu EH Security System na základně v Tachově. Foto: Deník/Jiří Kohout a Archiv L. Hudlera
12

FOTO: Hudlerové přivezli z Irska úctyhodnou sbírku medailí

Žáci 1. třídy Základní školy Mánesova Stříbro, s třídní učitelkou Hanou Kalistovou a asistentkou pedagoga Pavlou VavřičkovouMohamed Omar Badawy, David Bacher, Milena Bojdová, Marie Eliška Čečková, Alex Eremiáš, Hana Heřmanová, Natálie Jonášová, Nelly Kais

NAŠI PRVŇÁČCI: dnes představujeme prvňáčky ze ZŠ Mánesova ve Stříbře

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Tachov – Po úvodním utkání krajské ligy mužů v ledním hokeji, nastoupí Tachov v dalším kole poprvé v nové sezoně na domácím ledě.

Přípravná třída pomůže lépe zvládnout první třídu

Stříbro – Od začátku září mají v Základní škole Mánesova Stříbro, kromě první třídy, ještě jednu první třídu, a to přípravnou. Jako jediné základní škole na Tachovsku se jí zde díky zájmu rodičů podařilo zřídit.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji. 

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Chodová Planá - Rybářství rozhodlo o změně, výlov Regentu začne nejspíše až v pátek, pokačovat se bude v sobotu. I tento termín není podle rybářů definitivní.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení