Spory týkající se charitativního koncertu Víkend plný hvězd nejsou stále u konce. Jednatel nadace Naděje pro život Jaroslav Vacata totiž stále nezaplatil některým umělcům a dalším věřitelům honoráře. „Vacata, který má v současné době exekuci na mzdu u Prádelny Velká Hleďsebe a pobírá tak výplatů okolo pěti tisíc, neplní své závazky vůči věřitelům. Dalších dvanáct exekucí čeká na jeho mzdě k vyřízení. Jednatel Vacata měl hmotný sponzorský dar jen pět tisíc a to od společnosti Autospektrum 2000. Jiné hmotné dary neměl,“ informoval Deník důvěrný zdroj.
Do dnešního dne prý nezaplatil nikomu.

„Řekl mi, že může vyčlenit na splátky pět set korun. Při výši dluhu osm set tisíc korun je platba rozvržena do časové doby šesnácti set měsíců. Dluh bude tedy splácet nereálných sto třiatřicet let,“ dodal zdroj.

Informaci, že Jaroslav Vacata nesplácí dluhy, potvrdil také šéf umělecké agentury, která zastupuje Ivetu Bartošovou, Ivan Rössler. „Jaroslav Vacata opravdu nesplácí. Co budu dělat, nevím. Nejspíš uhradím honorář ze svého a na pana Vacatu zapomenu. V každém případě si myslím, že nadace Naděje pro život by se mohla přejmenovat na Zapomeňte, naděje není,“ uvedl Rössler.
K záležitosti se vyjádřil i Jaroslav Vacata.

„To, jestli splácíme dluh, který nám vznikl pořádáním koncertu, je jen náš problém. Vás nestál koncert ani korunu, ale jestli nám chcete dluh pomoci splácet, máte jedinečnou šanci tak učinit,“ adresoval Deníku .