Ve 14 hodin rozvlní těla při svém vystoupení omladina z tanečního kroužku ZŠ Stráž. Následně se mohou zájemci vypravit za Sněhurkou a jejími trpaslíky do přilehlého lesa, kde je čeká deset stanovišť s nejrůznějšími úkoly. Aby nebyla o zábavu nouze, je připraveno malování na obličej, malování henou a také občerstvení nejen pro děti, ale i jejich dospělý doprovod.

Kdo vydrží řádit až do konce, nebude litovat. Vyvrcholením celého odpoledne bude přehlídka doslova psích kusů. Ty se svojí trenérkou Nikolou Demeterovou předvede bronzový z mistrovství ČR border kolií v agility, fešácký pejsek Ronn.

Běh - ilustrační fotogalerie.
V sobotu se v Plané poběží pro Paměť národa

„Ač je to Den dětí, myslím, že zábava je připravena vlastně pro všechny věkové kategorie, neboť kdo by si rád nezavzpomínal na mládí, kdy nám rodiče předčítali pohádky a Sněhurka bývala jednou z nejpopulárnějších,“ láká na akci jedna ze Stonožek Kateřina Šlehoberová. „Ráda bych touto cestou poděkovala všem našim sponzorům i Městysu Stráži. Bez toho bychom takovéto akce jen těžko mohli organizovat,“ dodala.