Poslední etapou celkové rekonstrukce náměstí byl podle slov starosty Karla Fišpery prostor nad kostelem a v okolí školy. "V rámci revitalizace se dělala především nová kanalizační síť. A kromě toho jsme nechali udělat nové všechny chodníky, autobusové nádraží, obrubníky, parkoviště, a všechna přilehlá prostranství," řekl Deníku starosta. Jak doplnil, pod zemí se nedělaly nově všechny inženýrské sítě, ale především odvodnění všech povrchových částí, aby nikde voda při dešti nevytvářela kaluže.

V souvislosti s rekonstrukcí veřejných prostranství se změnila také dispozice vjezdu na autobusové nádraží. "Především proto, aby byl vjezd do tohoto prostoru bezpečnější pro chodce i motoristy," uvedl starosta.

V letošním roce zbývá poslední část, a to dva nové přechody pro chodce. "Provoz je poměrně velký, proto chceme pro chodce větší bezpečnost." Jak starosta dále dodal, než začnou silničáři pokládat nový povrch silnice na průtahu obcí, budou položeny nové obrubníky podél silnice a dokončeny některé zbývající části chodníků.

Revitalizace náměstí prozatím stála něco přes šest milionů korun, práce, které je třeba dodělat v letošním roce, mají stát kolem dvou milionů.