Svá díla zde vystavují již po mnoho let a expozici se snaží pravidelně měnit několikrát za rok. Prohlížení fotografií pak krátí chvíle čekání návštěvníkům kina či divadelních představení. Výstavy bývají různorodé, na této se nejvíce objevují fotky z minulé schůzky, kdy se společně vypravili do podzimně oblečeného města Stříbra.

Fotoklub je velmi aktivní při každé schůzce, zatímco od jara do podzimu využívá dlouhé denní doby k focení přírody či měst, v zimních měsících se snaží posunout dál ve svých znalostech focení v uzavřených prostorách. Po instalaci nových fotografií si společně tentokrát zkoušeli focení portrétové fotky, protože tyto možnosti ne každý z nich má.

Světlo a fotodeštník dovezl jeden ze členů Dan Sojka a díky jeho vstřícnosti se vestibul na chvíli proměnil ve fotoateliér plný fotonadšenců, kteří si vzájemně dělali i modely. Zkušenější vysvětlili, čeho by se měl kdo vyvarovat, jak správně fotografovaného nasvítit, jaké nastavení fotoaparátu, jak pracovat s bleskem.

Závěrem si společně prohlédli donesené tištěné snímky z období letních dovolených, kdy se fotoklub nescházel. I zde dochází občas na kritiku, ale jedině ta může posunout dále, takže ji každý přijímá rád a přátelská pohoda skvělé party vládne dál.