Stříbrští chovatelé oplatili svým zahraničním přátelům účast na výstavě a navštívili tak ve Vohenstraussu 34. krajskou výstavu králíků.

Stříbrští chovatelé dokonce přivezli nejlepším vystavovatelům poháry. „Za stříbrské chovatele pozdravil přítomné v zahajovací části Antonín Stehlík. Ten poděkoval za pozvání a kromě pohárů a dárků předal také starostovi města Andreasi Wutzlhoferovi čestné uznání,“ informovala za stříbrský spolek Zdeňka Kantová a dodala, že toto uznání bylo starostovi uděleno při příležitosti oslav 70. výročí založení Holubářského spolku pro Stříbro a okolí. „Je to ocenění dlouholeté spolupráce,“ doplnila Kantová.

Po skončení úvodních ceremonií výstavy a slavnostním přípitku se mohli návštěvníci výstavy rozejít k prohlídce oceněných králíků. „Výstavu obeslalo 38 vystavovatelů a předvedeno bylo téměř 195 králíků několika plemen a barevných rázů. Příjemný chovatelský den zakončilo přátelské posezení v klubovně vohenstrausských kolegů,“ doplnila jednatelka stříbrské organizace.