Akce se odehraje na open air scéně u kulturního domu. „Program akce je letos opět postaven na velmi zvučných jménech české hudební scény. Hned na start v 15:00 hodin je připraven zážitek pro fajnšmekry. Oskar Petr s bandem svojí produkcí nechají vstát z mrtvých legendární Marsyas i se všemi zásadními hity z dílny Oskara Petra,“ sdělil halvní organizátor a starosta obce Karel Týzl.

Po Oskarovi Petrovi bude pódium patřit netradičnímu písničkáři Václavu Koubkovi. Jeho koncert bude opravdovým zpestřením akce.

Na 18. hodinu je připraven koncert celkem pravidelného návštěvníka Konstantinek Honzy Vančury a jeho Plavců. „Pokaždé však Honza přijede v jiné sestavě. Tentokrát to bude třeba s Milošem Dvořáčkem a řadou hostů.“

Těsně pře osmou hodinou večerní se premiérově představí legendární dámská hudební skupina Schovanky, která existuje už od roku 1971.

„Se Schovankami shodou okolností účinkovala i letošní festivalová jednička Věra Martinová. Právě první dáma české country se postará se svojí doprovodnou kapelou o vrchol Lázeňské struny,“ dodal Týzl.