Veletrhy Go a Regiontour přivezly na jih Moravy ta nejlepší turistická lákadla osmnácti zemí.  Západ Čech pravidelně zastupuje expozice Plzeňského kraje a Tachovsko nesmí chybět. Je totiž letitým a pravidelným účastníkem.

S čím na mezinárodní veletrh turistických možností v regionech Regiontour přijelo? Představí veřejnosti krom okresního města také lázeňské městečko Konstantinovy Lázně. „Dále zde prezentujeme  CHKO Český les, tachovské muzeum Českého lesa. Úplnou novinkou jsou plány města Tachova velikosti A4, které jsou aktualizovány například o nová sportoviště," sdělil v krátkosti za tým městského kulturního střediska Pavel  Voltr.

Veletrh Regiontour podporuje domácího cestovní ruch. Účastní se jej klíčové subjekty a osoby s rozhodovacími pravomocemi v cestovním ruchu ČR a jednotlivých regionů. Veletrh GO se zaměřuje na výjezdovou turistiku. Vedle tuzemských cestovních kanceláří a agentur se jej účastní poskytovatelé služeb cestovního ruchu v oblíbených zahraničních destinacích a zahraniční turistické centrály.

Cestovnímu veletrhu se výstaviště otevřelo ve čtvrtek a za posledním návštěvníkem se dveře zavřou v neděli. Více z návštěvy Tachovska přineseme v příštím týdnu.