Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tachovsko v roce 2007

TACHOVSKO - Rok 2007 přinesl mnoho událostí, z nichž jsme vybrali některé ze života v našem regionu

30.12.2007 1
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

Třetí měsíc roku přinesl i jiný vzhled internetové podoby našeho Deníku. V následujících řádcích přinášíme výběr 63 zpráv, které jste mohli číst na nových stránkách Tachovského deníku…

BŘEZEN

Sedm set lidí dostalo šanci

28.3.2007

TACHOVSKO - Rekvalifikace jsou nejúspěšnějším nástrojem tachovského úřadu práce.

Bezmála sedm stovek lidí už prošlo rekvalifikacemi, které od začátku 90. let zprostředkovává nezaměstnaným Úřad práce v Tachově.

DUBEN

Lesy a správa sepsaly dohodu o spolupráci

4.4.2007

TACHOVSKO – Dohoda mezi Lesy České republiky a Správou Chráněné krajinné oblasti Český les byla uzavřena.

Smlouvu o spolupráci podepsali za Lesy ČR ředitel plzeňského krajského inspektorátu Ivan Klik a vedoucí Správy CHKO Český les Jindřich Horáček. „Cílem uzavřené rámcové smlouvy je vzájemná informovanost, společná příprava a realizace akcí řešících problematiku ochrany přírody a krajiny Českého lesa,“ informoval nás Ivan Klik.

Redakce se zabývala problémy Tachovanů

5.4.2007 15:59

TACHOV - Na náměstí v Tachově se sešla stovka diváků a čtenářů Tachovského deníku. Pořadatelé připravili pro obyvatele Tachova netradiční setkání čtenářů a týmu redakce.

Nejrychleji běžel Petr Kasl

12.4.2007

STŘÍBRO - Dvaadvacátý ročník Velikonoční desítky se těšil velkému zájmu. Na start se postavilo 53 běžců a 31 pochodujících.

Majitele zahrádek obtěžuje hluk z motokrosové trati

17.4.2007 12:57

TACHOV - Předloni dokonce sepsali petici, v níž se proti jejímu provozu ohradili. Hluk, který je v posledních dnech slyšet z motokrosového areálu ve Vítkově se nelíbí obyvatelům, kteří bydlí v tachovské ulici Ve Vilkách a majitelům zahrádek v jejich koloniiUtrati. „Motokrosový areál nás ruší. Například na velikonoční sobotu zde bylo slyšet hluk motorek už od rána,“ říká obyvatelka ulice Ve Vilkách Marie Tomanová.

Větrný park u Mähringu budí rozpaky na Tachovsku

15.4.2007

TACHOVSKO - Obří stožáry větrné elektrárny mají vyrůst 200 metrů od státní hranice. Až z Plané a okolních obcí bude vidět stavba elektrárny. Její možné negativní dopady na životní prostředí už dnes mnohde vzbuzují obavy. „Špatný vliv z hlediska honitby je jednoznačný,“ říká Michal Hruška, ředitel Plánských lesů, sousedících s německým územím, na kterém má být elektrárna postavena.

Dlouholeté spory konečně skončily

25.4.2007

TACHOVSKO - Dlouhodobý boj o milion korun odškodného v Dlouhém Újezdě na Tachovsku skončil. Bývalá starostka Jana Jandíková po čtyřech letech soudních tahanic složila zbraně. Důvod? „Celou záležitostí jsem již natolik unavena, že s ohledem na svůj zdravotní stav nemohu v řízení nadále pokračovat,“ uvedla, když brala zpět žaloby, které od roku 2003 podala.

Zamýšlená reforma leží lidem stále v žaludku

24.4.2007

TACHOV - Vláda už neví, jak by z nás jinak tahala peníze, stěžují si obyvatelé regionu. „Vláda si myslí, že jsme dojné krávy“. To je názor většiny obyvatel tachovského regionu na zamýšlenou reformu českého zdravotnictví. Lidem leží v žaludku hlavně plánované zavedení poplatků za návštěvu lékaře či vystavení receptu.

Za nemocnici zaplatit nestačili, ale nevzdávají se

24.4.2007

TACHOV, PLANÁ - Vítěz internetové dražby, společnost Západočeská nemocnice, stále doufá, že se jí podaří plánskou nemocnici získat a otevřít. I když termín na zaplacení více než čtyřiceti milionů korun firma Západočeská nemocnice, vítěz internetové dražby o plánskou nemocnici, prošvihla, peníze čekají její představitelé každým dnem.

Našel se další adept

28.4.2007

TACHOVSKO - Na začátku nebyl nikdo, dnes vám nabízíme už druhého hodinového manžela. Přihlásil se další domácí kutil. Do redakce dorazil ohlas na téma hodinový manžel.

KVĚTEN

Odpoledne patřilo dětem a akrobacii

6.5.2007

PLANÁ - Letecká show, motorky, hudba a policejní zásah byly vidět na letišti. Od letecké akrobacie po taneční vystoupení mohli vidět návštěvníci letiště na Kříženci. Spolek pro rozvoj okolí Plané připravil pro děti a mláděž leteckou show.

Chodovoplánské obyvatelstvo slavilo

14.5.2007

CHODOVÁ PLANÁ - Otevření pivní sezóny, setkání rodáků, odhalení pamětní desky, výstava fotografií, koulení sudu ze Störsteinu, a celá řada dalších kulturních akcí byla k vidění při oslavách povýšení obce na městys.

Na americké základně skončili tachovští policisté druzí

18.5.2007

WEIDEN, TACHOV - Vynikající druhé místo vybojovali policejní volejbalisté z Tachova na turnaji, který pořádalo policejní ředitelství ve Weidenu.

Přední potápěčský filmový festival včera začal

26.5.2007

TACHOV - Do Tachova by měl přijet také světoznámý filmař českého původu Steve Lichtag.

Majitelé lesů hodnotili kalamitu

27.5.2007

LOM - Tři čtvrtiny polomů po lednovém řádění hurikánu Kyrill mají lesníci v Plzeňském kraji zpracováno. To v Lomu u Tachova konstatovali členové západočeské sekce Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů. „Pětasedmdesát procent zpracované kalamity lze považovat za veliký úspěch,“ potvrdil předseda regionálního sdružení Václav Toman. Jednání v Lomu u Tachova řešilo podle Tomana hlavně lesnickou politiku.

Kladruby u Stříbra získaly titul města, oslavovat budou v sobotu

30.5.2007

KLADRUBY - Po dvaašedesáti letech získaly Kladruby zpět statut města. Dekret převzalo nedávno vedení města z rukou předsedy Poslanecké sněmovny, oficiální slavnost a přípitek s občany se koná o víkendu. Informovala o tom starostka Kladrub Svatava Štěrbová.

ČERVEN

Den s deníkem skončil svoji pouť 4. června v Bezdružicích

5.6.2007

BEZDRUŽICE - Úspěšná marketinková akce Den s deníkem včera odpoledne skončila.Posledním místem Tachovska, kde kolektiv redaktorů zprostředkoval čtenářům ukázku tvorby novin, nabídl předplatné a možnost inzerce, byly Bezdružice.

Dýmkaři měli v Tachově mistrovství republiky

11.6.2007

TACHOV - Zúčastnili se ho i borci z polského pipe clubu zKoninu. Již popatnácté změřili své síly kuřáci dýmek na svém mistrovství republiky v pomalém kouření. Letošního ročníku, který se konal v sobotu v tachovském Kiwi – baru se zúčastnilo třicet šest borců ze všech koutů naší země a dokoncei zPolska.

Stříbro oslavovalo výročí

18.6.2007

STŘÍBRO/ VOHENSTRAUSS - Příjezd starosty Josefa Zilbauera, slavnostní mše, předání medaile a podpis smlouvy, tak začaly slavnosti. Patnáctileté partnerství a spolupráce mezi městy Stříbro a německým příhraničním Vohenstraussem bylo důvodem k celovíkendovým oslavám.

Stříbro přivítalo účastníky celorepublikové akce

21.6.2007

STŘÍBRO - Ta má za úkol spojit síly měst a obcí v náročném boji proti drogám. Součástí protidrogového preventivního projektu ´Řekni ne drogám – řekni ano životu´ je Cykloběh za Českou republiku bez drog 2007. Jeho účastníci urazí za dvanáct dní 1350 kilometrů a navštíví 45 měst Čech i Moravy.

Fotbalisté Jiskry slaví postup

25.6.2007

HRÁDEK - Vedle TJ Rozvadov bude v následující sezoně hrát 1. B třídu také druhý celek okresního přeboru Jiskra Bezdružice. Ta v baráži poslala právě do okresu celek Hrádku. Po domácí výhře 4:1 dokázala Jiskra zvítězit i na hřišti soupeře. Ač dohrávala bez tří vyloučených hráčů, skóre 3:0 pro Jiskru hovoří za všechny komentáře. Zápas se pro našeho zástupce nevyvíjel vůbec dobře, když už v páté minutě! viděl na pokyn čárové rozhodčí červenou kartu Komárek.

ČERVENEC

Tachov se stal Městem stromů

4.7.2007

TACHOV - V prestižní celorepublikové soutěži porazilo město Ostravu i Humpolec. Tachov se stal v pořadí teprve druhým městem, které vybojovalo titul Město stromů. Soutěž vyhlašuje Nadace Partnerství ve spolupráci s městem Strakonice.

Tachov má českého rekordmana

11.7.2007

TACHOV - V jízdě v obráceném posedu na streetovém kole ujel ´Šandič´36 kilometrů za necelé dvě hodiny. V jízdě v obráceném posedu zaútočil mladý muž z Tachova na český rekord. Pavel Šanda, známější mezi přáteli pod přezdívkou Šandič, při pokusu seděl na řídítkách a na streetovém kole ujel proti směru jízdy neuvěřitelných třicet šest kilometrů a sto metrů za necelé dvě hodiny. Rekordu bylo dosaženo 28. června 2007 na atletickém oválu v Tachově za asistence pelhřimovské agentury Dobrý den.

Dorost pokořil Ameriku

12.7.2007

TACHOV - Přátelské mezinárodní utkání mezi Viktorií Plzeň ´19´a reprezentační osmnáctkou USA. Přátelské mezinárodní utkání mezi Viktorií Plzeň ´19´ a reprezentační osmnáctkou USA skončilo zaslouženou výhrou Západočechů 2:0, po poločase 1:0. Mladí Plzeňané vstoupili do zápasu daleko aktivněji než soupeř a už ve třetí minutě se prosadil hlavou Štverák. Viktorka vedla 1:0 a i v dalších minutách měla jasně navrch. Reprezentace USA se prakticky jen bránila a čelila atakům plzeňských hráčů.

Sycherák praská ve švech

18.7.2007

STRÁŽ - Rekreační středisko berou útokem návštěvníci i jejich chlupatí miláčkové. Už jenom několik volných míst ve stanovém městečku má k dispozici pro letní návštěvníky rekreační středisko Sycherák. „Všechny chatky jsou prakticky obsazené a prostory pro stany se plní pozvolna. Rekreanty, kteří se u nás chtějí ubytovat právě vchatách , musíme bohužel odmítat. Anebo je odkázat na srpnové termíny. Tam máme ještě volno,“ informovala nás recepční Veronika Ježková.

Cesta do země Čingischána

19.7.2007

TACHOV - Pět dobrodruhů prožilo zajímavou cestu na Dálný východ. Před šesti týdny, 8. června, začala skoro 17.000 km dlouhá cesta účastníků Expedice Mongolia 2007. Jak už samotný název napovídá, jejím cílem bylo daleké Mongolsko.

Guiness zapíše další rekord

23.7.2007

PERNOLEC - Pernoleckou pouť navštívilo v sobotu přes tři tisíce lidí. To je na zápis do knihy. Jedna z nejmenších vesnic na Tachovsku se pokusila o překonání rekordu v počtu návštěvníků na jednoho stálého obyvatele. Už v sobotu 21. července večer bylo jasné, že tento rekord byl překonán.

Muži zákona už z bytů vykázali pět násilníků

26.7.2007

TACHOVSKO - Vše se obešlo bez komplikací, hříšníci rozhodnutí policistů respektovali. Od počátku letošního roku platí zákon, který řeší domácí násilí. Zákonodárci dali mužům zákona do rukou účinnou zbraň. Policisté totiž mohou násilníky vykázat mimo jejich domov až na dobu deseti dnů. Příslušníci policie na Tachovsku zatím tímto způsobem vyřešili pět případů.

Řidič sedí ve vazbě

27.7.2007

TACHOV - Důvod k jejímu uvalení byl jediný. Hrozilo, že by se viník vyhýbal trestnímu stíhání a mařil vyšetřování. Řidič, který v pondělí srazil v Chodském Újezdě malé děvčátko byl ještě v den zadržení převen do vazební věznice v Plzni na Borech.

Traktor spadl ze šedesátimetrového srázu do přehrady

29.7.2007

HRACHOLUSKY - Do vodní nádrže se zřítil traktor lesní společnosi. Nad vodní hladinu vyčnívá pouze část kola. Ke kuriózní události vyjížděli včera (27.7.2007) po sedmnácté hodině profesionální hasiči z Tachova a Stříbra. Jedná se o pád traktoru John Deere z šedesáti metrového srázu do přehrady Hracholusky u obce Malovice.

SRPEN

Do historické kašny se opět po desetiletích vrátila voda

1.8.2007

SVOJŠÍN - Na její rekonstrukci Svojšínští vynaložili peníze, které získali za Zelenou stuhu.

Měsíc do vypnutí analogového vysílání

6.8.2007

DOMAŽLICE - Prodej set top boxů pro příjem digitálního signálu prudce stoupá.

Tachovská kabina zpívala vítězný chorál

7.8.2007

TACHOV - Po prvním kole přeboru vládla v Tachově spokojenost. Fotbalisté FK Tachov porazili nováčka soutěže B. Zbůch 3:0, ale vítězství se nerodilo lehce.

S padesátníky se rozlučte

9.8.2007

TACHOVSKO -Přesně za rok přestanou poslední haléřové mince v naší republice platit. Pro některé šokující zpráva, pro jiné, zejména pak pro obchodníky, pozitivní událost. Tak reagují lidé z Tachovska a okolí na plánované zrušení padesátníků. Poslední haléře zmizí z našich kapes a pokladniček k poslednímu srpnu 2008.

Bizoni se pasou na louce mezi Halží a Ctiboří

1.8.2007

HALŽE - Na ohradníku kolem pastvin jsou cedule upozorňující na elektrické napětí.

Na louce mezi Halží a Ctiboři se pase rarita. Z dvě stě padesát kilometrů vzdáleného německého Oschatzu přivezl Agročas Částkov šestnáct bizonů.

Husitské slavnosti ovládly víkend na Tachovsku

20.8.2007

TACHOV - Do města se sjely tisíce obyvatel z celého plzeňského regionu. Většina z nich odjížděla domů nadšena.Tradiční Husitské slavnosti ovládly o víkendu život v plzeňském regionu. Do Tachova se na ně totiž sjely tisíce návštěvníků, nechyběly ani starostové měst a obcí, poslanci či generální konsul Ruské fedearce.

Na Tachovsku skončily sklizně

23.8.2007

TACHOVSKO - Sklizně obilovin, ozimého a jarního ječmene, pšenice i olejnin (řepky) na Tachovsku skončily.

V Konstantinových Lázních padl možná nejrychlejší gól letošního ročníku

28.8.2007

KONSTANTINOVY LÁZNĚ - Na zápis do historických tabulek I.B třídy aspiruje od sobotní třetí hodiny odpolední Karel Bubeníček, hráč Konstantinových Lázní. Do branky Sparty Dlouhý Újezd se trefil po několika vteřinách hry.

ZÁŘÍ

Analog skončil. Někteří lidé na Tachovsku otočili antény

3.9.2007

TACHOVSKO - Historický mezník v pozemském televizním vysílání se odehrál v noci na sobotu 1. září.

Tachovsko je v karanténě

9.9.2007

TACHOVSKO - Chovatelé přežvýkavců musejí bránit zvířata před nebezpečnou nemocí zAfriky.Na Tachovsku začala platit přísná veterinární opatření. V sousedním Německu se totiž objevilo nebezpečné virové onemocnění, katarální horečka ovcí, nazývaná také Modrý jazyk.

Uzavřenou nemocnici Planá Unimex nechce, rozprodá se po částech

25.9.2007

PLANÁ - Finančně silná pražská skupina Unimex Group nechce pět let uzavřenou nemocnici v Plané. Do konce minulého týdne za ni nezaplatila a konkurzní správce už s ní odmítá jednat.

Vznikne na Tachovsku skanzen hraničních zátaras?

26.9.2007

TACHOVSKO - V Boru se sešli zástupci nového uskupení českých a německých měst i obcí, které leží kolem dálnice D5 na české a A6 na německé straně.

ŘÍJEN

Výrobce matrací a vodních postelí je v konkurzu

9.10.2007

STRÁŽ - Německá společnost dluží svým bývalým zaměstnancům dva miliony korun na mzdách.Sedmnáct milonů korun, z toho dva miliony na mzdách bývalým zaměstnancům, dluží na pohledávkách nedávno zkrachovalá firma Lunar, která se ve Stráži zabývala výrobou zdravotních matrací a luxusních hotelových postelí.

Jak vybírat poplatky? Zatím nevíme, říkají lékaři

15.10.2007

TACHOVSKO - Když se doktorům nepodaří třicet korun vybrat, hrozí jim od pojišťoven až padesátitisícová pokuta. Od zbytečných návštěv ordinace má odradit třicetikorunový poplatek. Ten by měli za necelé tři měsíce vybírat lékaři od pacientů za každé vyšetření, a je součástí reformy veřejných financí.

Vítězství? Senzace, říkají fanoušci

18.10.2007

TACHOVSKO - Jedním slovem senzace. Tak hodnotí obyvatelé regionu středeční vítězství českého fotbalového týmu nad mužstvem Německa.„Takhle se hraje o Evropu. Podobný výkon Čechů jsem naposledy viděl při jejich zápase s Holandskem na posledním mistrovství Evropy. Nasazení a vůle. To byla i tehdy hlavní devíza kluků,“ rozplývá se nad výkonem reprezentace Milan Tomčák z Tachova.

Zpěváčci z Tachova se ubytovali v Argentině v betonové chobotnici

30.10.2007

TACHOVSKO - Ve čtvrtek 25. října jsme navštívili slavné vodopády Iguazu na řece Paraná. Je to zážitek na celý život!

Utonulou dívenku našli v řece Mži

30.10.2007

VRANOV - Utonulou patnáctiletou dívku našli dnes v úterý 30. října ráno policisté v řece Mži nedaleko chatové oblasti Vranov u Hracholuské přehrady.

LISTOPAD

Gott zazpíval Tachovanům

7.11.2007

TACHOV - Vyprodat společenský sál Mže nebylo tentokrát vůbec těžké. „Nemohla jsem ani dospat, jak moc jsem se sem těšila. Oba Karlové jsou mými miláčky a mně se tak splnil velký sen. Vidět oba umělce na vlastní oči,“ řekla nám Jana Doleželová ze Stříbra, když v úterý přišla do tachovského sálu Mže na vystoupení Karla Gotta a Karla Štědrého.

V Plané otevřeli obchvat

9.11.2007

PLANÁ - Jezdit po obchvatu a zkracovat si cestu pěšky po lávce mohou od 9. listopadu nejen obyvatelé Plané. Ti, kdo bydlí v Nádražní ulici si oddechli.

Tři bratři se rvali, nejmladší bodal

13.11.2007

SLAVICE - Hádka tří bratrů, která se strhla v pondělí 12. listopadu před půlnocí ve Slavicích, vyvrcholila pobodáním nejstaršího znich.

Bojí se o existenci

20.11.2007

TACHOVSKO - Pokud stát nepomůže, budou muset chovatelé prasat zavřít provozovny. Chovatelé prasat z Tachovska nevyjeli demonstrovat do Prahy. Přesto své kolegy v boji za vyšší výkupní ceny vepřového podporují. Sami nevylučují, že pokud stát nepomůže, budou muset skončit.

Chodová Planá zažila nebývalý dopravní kolaps

24.11.2007

CHODOVÁ PLANÁ - Kdo chtěl projet přes městys v pátek 23. listopadu, měl veliké problémy. Doprava se v podvečerních hodinách zcela zastavila a na ulici Pohraniční Stráže zůstalo zablokováno několik desítek kamionů i osobních aut. Policii se podařilo úsek zprůjezdnit po šestě hodině večerní.

Řidič nepřežil pád z mostu

26.11.2007

BENEŠOVICE - K tragické dopravní nehodě slovenského kamionu značky Renault, vezoucího papír, došlo dnes (26. listopadu 2007) před šestou hodinou ranní na 124. km dálnice D5, ve směru na Rozvadov, v úseku Benešovice- Bor.

PROSINEC

Nemocnici viní za smrt

12.12.2007

STŘÍBRO, PLZEŇ - Muž ze Stříbra podal kvůli skonu maminky trestní oznámení na nemocnici Privamed v Plzni. Syn šedesátileté Boženy Gabčové ze Stříbra je přesvědčen, že tamní lékaři nesou za smrt jeho matky zodpovědnost a chce, aby viníci byli potrestáni.

Sopko: Budeme se snažit udělat všechno proto, abychom se poprali o postup

16.12.2007

ROZVADOV - Ohlédnutí zástupců Tachovska za podzimní částí fotbalové 1. B třídy – v Rozvadově vládne spokojenost.

Nejstarší obyvatelka Tachova slavila

16.12.2007

TACHOV - Šestadevadesáté narozeniny oslavila 16. prosince v Domově pro seniory v Panenské ulici v Tachově nejstarší obyvatelka Tachova Anna Sedláčková (druhá zprava). Ke gratulaci se připojily také Anna Báčová ( na snímku vpravo) předsedkyně tachovského sboru pro občanské záležitosti a ošetřující personál tachovského domova pro seniory. S přáním hodně zdraví, štěstí a spokojenosti do dalších let se přidává i redakce Tachovského deníku.

Vesnicemi roku se staly Kostelec a Nedražice

19.12.2007

KOSTELEC - Finanční odměny obržely v úterý osadní výbory obcí, které se nacházejí ve správním území Kostelce. Zdejší obecní úřad tak ocenil jejich celoroční práci. „Už čtyři roky pořádáme vlastní obdobu soutěže Vesnice roku,“ informoval Deník starosta Kostelce František Trhlík.

Skupina ČEZ vyhrála tendr ve Stříbře na větrný park o výkonu 26 MW

19.12.2007

STŘÍBRO - Společnost ČEZ Obnovitelné zdroje zvítězila v tendru na výstavbu větrného parku u Stříbra na Tachovsku. Během čtyř let by zde mělo vyrůst 13 větrných elektráren s celkovým instalovaným výkonem 26 MW.

Už jsme v Schengenu

21.12.2007

TACHOVSKO - Čechům se splnil sen. Mohou se volně pohybovat po Evropě. Od polárního kruhu až po slunnou Krétu, od Lisabonu až po starobylý Brest. Tak veliký je od dnešní půnoci schengenský prostor.

Hranice: 60 hodin poté

24.12.2007

TACHOVSKO - Otevření hranice by mohlo přinést větší a svobodnější pohyb turistů. Zanedlouho to bude týden, co je Česko v schengenském prostoru. Vydali jsme se však podívat, jak to na hranicích vypadalo v neděli, několik desítek hodin po zrušení hraničních přechodů. Pavlův Studenec, malý přechod ukrytý v lesích.

Hasiči prožili celkem klidný Štědrý den

25.12.2007

TACHOVSKO - Na Štědrý den zasahovali hasiči v Plzeňském kraji dvanáctkrát. Ze všech výjezdů 24. prosince nebyl ani jeden na Tachovsku.

Jubilejní míli vyhrál Kasl

27.12.2007

STŘÍBRO - Ve Stříbře se uskutečnil o Štědrém dnu dopoledne 25. ročník Vánoční míle. Tradiční Vánoční míle ve Stříbře se ´šla´ už popětadvacáté a vítězem hlavního závodu se stal Petr Kasl z Plané, který startoval v barvách B. Stříbro. Pořadatelem jubilejního ročníku byla opět parta nadšenců z jižního předměstí. Na start se bez jednoho postavila stovka účastníků v šestnácti kategoriích.

S Novým rokem přijde vystřízlivění. A nejen alkoholové, říkají spotřebitelé

28. 12. 2007

TACHOVSKO - Vánoční euforie, kdy obyvatelstvo regionu při nákupu dárků na nějakou tu korunu většinou nehledělo, skončila. S Novým rokem přijde vystřízlivění. Spotřebitele energií čeká vlna zdražování, která opět provětrá jejich peněženky.

>>>Podívejte se také na: Ohlédnutí za rokem 2007 ve fotografii<<<

30.12.2007 VSTUP DO DISKUSE 1
SDÍLEJ:
Rybáři ve čtvrtek od rána připravovali vše potřebné, aby výlov byl úspěšný
12

FOTO: Teplé počasí o den posunulo výlov Regentu

Snímky z utkání Lom - Konstantinovy Lázně.
9

Lídři nezaváhali, Chodský Újezd i Lom nadále vládnou

OBRAZEM: Měli byste opravit Míčovnu, vzkázal prezident v Horšovském Týně

Horšovský Týn – Jedinou oficiální zastávkou prezidenta Miloše Zemana na Domažlicku při nynější návštěvě Plzeňského kraje byl čtvrteční osmdesátiminutový pobyt v Horšovském Týně.

FOTOGALERIE: Dva autoři vystavují v muzeu

Černošín – V černošínském muzeu byla zahájena výstava fotografií Moniky Šavlové z Kladrub a Štefana Kučíka ze Stříbra.

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman diskutuje s občany v Horšovském Týně

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji. 

FOTO: Města si po čtvrtstoletí znovu potřásla pravicí

Stříbro – Spolupráce mezi městy Stříbro na české straně a Vohenstrauss na německé straně, trvá už několik desetiletí. Ta oficiální, na základě smlouvy o partnerství, pak 25 let. A právě tu chtěli zástupci obou měst stvrdit společným přátelským setkáním.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení