Medailová žeň mladých kickboxerů tachovského klubu E.H. security kick-box gym i nadále pokračuje, jak se ukázalo na jednom z posledních mítinků před koronavirovou sportovní stopkou, konkrétně na Národním poháru v kickboxu ve Vysokém Mýtě.

„Naši závodníci byli opět úspěšní a přivezli cenné medaile. Konkrétně šest a z toho čtyři zlaté,“ spokojeně hlásí klubový šéf a trenér v jedné osobě Ladislav Hudler.

V prestižní K1 si na krk pověsil zlatou ´placku´ jeho syn Lukáš, v kick lightu se totéž podařilo jeho oddílovému kolegovi Alexandru Bubnovi a nejúspěšnějším, co se lesku cenných kovů týká, se stal benjamínek pětičlenné klubové závodní ekipy Aleš Gubáni se dvěma zlatými medailemi.

O zbylé dvě umístění na stupních vítězů se postarala Štěpánka Pavlíčková, která na východě Čech vybojovala stříbrnou medaili za druhé a bronzovou za třetí místo.

„Pátým do party a nováčkem na závodech byl Tomáš Šácha, který skončil těsně pod bednou na krásném čtvrtém místě,“ doplňuje ještě umístění dalšího ze svých svěřenců kouč Hudler.

V rámci Národního poháru se ve Vysokém Mýtě vyhlašovalo i pořadí týmů podle zisku cenných kovů. V něm suverénně zvítězil domácí Falcon se 47 medailemi. Tachované s třemi zlaty, stříbrem a bronzem (K1 se hodnotilo samostatně – pozn. aut.) obsadili sedmé místo.