Klip ke včerejšímu dni na kanálu youtube vidělo 1750 lidí a komentáře u videa jsou velice pozitivní. Příští rok chtějí The Echoes vydat debutové album.

Děj klipu se odehrává v přírodě v okolí Tachova. „Natáčelo se v ruinách kostela sv. Jána u Kočova, kde pan Troška točil Z pekla štěstí, a také v krajině v okolí kostela a na poli mezi Planou a Chodovou Planou,“ řekla Deníku zpěvačka kapely Johanka Kropáčová, která ve videu hraje rovněž hlavní a v podstatě jedinou roli.

Video natočil Jakub Janča a píseň spolu je autorským počinem Echoes. „Kluci složili hudbu a já s Honzou Koťuhou jsme napsali text,“ doplnila zpěvačka.

Kapela vznikla původně jako akustický projekt metalových Neurotic Machinery a soustředila se víceméně na cover verze světových rockových i nerockových hitů. Postupně ale hudebníci začali přidávat do repertoáru vlastní tvorbu. „Někdy začátkem příštího roku bychom chtěli vydat první desku, kterou budeme teprve natáčet. Složena bude výhradně z vlastní tvorby,“ navnadila Johanka Kropáčová.