Díky svému talentu ji brzy můžete spatřit na televizních obrazovkách v právě teď začínající soutěži Česko Slovensko má talent 2016.

Jak jste se vůbec dostala do této talentové soutěže?
Ráda zpívám, mám ráda hudbu, tak nějak to prostě směřovalo k tomu, abych se sama zkusila přihlásit. Navíc tyto soutěže dlouhodobě sleduji a už delší dobu jsem zvažovala, zda to nezkusit.

Máte talent vrozený, či vás ještě někdo k hudbě vedl?
Já prý už ve školce pořád zpívala a v podstatě mi to vydrželo dodnes. V šesté třídě jsem se navíc začala učit hrát na flétnu, pak jsem zkoušela také ukulele, na to jsem se v podstatě učila hrát jen podle internetu. No, časem mě ještě chytla kytara a klávesy. Musím ale hlavně poděkovat rodičům, kteří mě v tom několik let podporují a platí mi i hudební školu. Navíc také trochu skládám, právě 24. října budu vydávat svou první píseň i s videoklipem. Zatím bude na youtube. Talent mám asi po dědovi, ten hrál na basu.

Jak se vám líbí natáčení a co jste zpívala?
No, není to jednoduché, pořád mám trému, ale tu mám odjakživa. Zpívala jsem od Evy Matějovské – Můj anděl tě chrání.

Co se vám třeba při natáčení líbilo?
Tak ono celé natáčení je skvělé, líbilo se mi vše kolem toho. Hlavně to byl pro mě opravdu velký zážitek!

Jak daleko byste chtěla postoupit?
Teoreticky mi stačí i ta účast tam, ale přesto mám takový sen, že bych se třeba mohla posunout dále a mít v budoucnu nějaké úspěchy.

Máte třeba ještě nějaké další koníčky?
Ano, já také ráda fotím a vařím. Teď jsem si tak vzpomněla, jak jsem v prvním ročníku šla nakupovat a asi třikrát jsem se vracela pro kuřecí paličky, nevěděla jsem, co to je. Náš pan učitel nás hodně naučil, ale v podstatě až po prázdninách mě to začalo opravdu bavit.

Máte nějaký nesplněný sen?
Zatím žádný, já se svoje sny snažím stále postupně plnit.

Pošlete čtenářům nějaký vzkaz?
Chtěla bych všem vzkázat, že nikdy není na nic pozdě, a abyste to nikdy nevzdali!

Martina Sihelská