Aktuálně se podařilo tento záměr splnit před hlavní bránou stadionu Baníku Stříbro. Jak informoval městské facebook, akci provedli pracovníci městské správy majetku. Obyvatelé poukazovali také na to, že by se před bránou stadionu mohl udělat chodník. Jak vysvětlila na oficiálním profilu města radnice, pokud by se dělal ještě chodník, celá stavba by se výrazně termínově prodloužila a také prodražila. "Chodci tudy chodili vždy a auta tam parkovala také. Nyní mají při výjezdu řidiči lepší výhled," vysvětlilo vedení města. Doposud vozidla parkovala podélně, nynější úpravy dodolují stát kolmo, kapacita se tak podstatně zvětšila.

"V tuto chvíli máme rozkreslenou projektovou dokumentaci, včetně souhlasů sousedů, na rozšíření parkoviště na bývalé točně autobusu Máchovy a Brožíkovy ulice, kde bude nutná ještě směna pozemků se současným majitelem," sdělilo dále vedení města.

Vybrán už je také projektant na parkoviště v Mírové ulici a ve fázi hledání projektanta je rekonstrukce a rozšíření parkoviště na sídlišti v Třešňové ulici u prodejny řetězce COOP.