Ještě před otevřením zveřejnila na facebookovém profilu útulku ukázku toho, co si mohou ženy na veletrhu zakoupit, a reakce už se jen hrnuly. „Pěkně uděláno, přeji vám hodně lidiček, abyste došli k vašemu cíli,“ napsala Zdenka Fischerová. „Krásné, pro mne bohužel daleko, i když jsem váš velký fanda. Pokud bude online prodej, ráda přispěji,“ pochválila nápad Edita Švarcová.

V tu chvíli organizátorka ještě netušila, že zájem bude nebývale velký a ženy vezmou veletrh útokem. „Neměla jsem žádná očekávání. A nakonec byla ze skromného nápadu celkem velká akce. Vystavili jsme malé, velké, nové i použité kabelky, které nám darovaly ženy, jež Šmudlině fandí. Nejvíce kabelek mi darovaly ženy z mé rodiny a holky z útulku. Moc všem ještě jednou děkuji. Také bych chtěla poděkovat celému týmu PopArtu za připravené prostory a perfektní servis. Moc děkuji i kamarádům Julče, Hani, Zuzce a Pepovi za pomoc s přípravami, protože to bylo časově náročné. Z prvního Kabelkového veletrhu se podařilo vydělat 26 tisíc korun. Kabelky, které se neprodaly, zveřejníme formou online bazaru a prodáme je přes FB,“ neskrývala dojetí Gabriela Jägerová. „Finance použijeme na dodělávky pod střechou na nové budově, kterou stavíme pro nově příchozí zvířata,“ dodala.

Dostavět provozní budovy se snaží pracovníci útulku u Šmudliny v Tachově. Provoz útulku zvládají financovat sami, na dostavbu budovy chybí peníze.
Pomozte útulku U Šmudliny v Tachově splnit sen a dostavět provozní budovu