Železniční přejezd by měl být uzavřen do úterý 18. července. Objízdná trasa vede po silnici III/2114: od křižovatky se silnicí I/21 v Chodové Plané k okružní křižovatce se silnicí II/230, po silnici II/230: od okružní křižovatky se silnicí III/2114 ke křižovatce se silnicí I/21.

Pěší přes železniční přejezd s opatrností přejdou. Cesta u železničního přejezdu směrem na cyklotrasu na Mariánské Lázně je pro cyklisty průjezdná.

Náhradní autobusová doprava

Po dobu výluky jsou všechny expresní vlaky v úseku Stříbro – Cheb (– Františkovy Lázně/Karlovy Vary) nahrazeny autobusy náhradní dopravy.

Po dobu výluky jsou všechny spěšné a osobní vlaky v úseku Planá u Mariánských Lázní – Mariánské Lázně nahrazeny autobusy náhradní dopravy. Náhradní autobusová doprava je organizována podle výlukového jízdního řádu.

V Chodové Plané opravují železniční přejezd, neprojedou vlaky ani auta
V Chodové Plané opravovali železniční přejezd, auta jezdila po objížďce

V pracovní dny vlaky Os 7362, Os 7366, Os 7368, Os 7367 a Os 7369 v úseku Mariánské Lázně - Cheb jedou pod novým číslem v upravené časové poloze podle výlukového jízdního řádu.

U vlaku IC 567 je ve stanici Plzeň hlavní nádraží mimořádný přestup do jiné soupravy. U vlaku Os 7355 je ve stanici Cheb mimořádný přestup do jiné soupravy.