Pokračovat v třídenním slavení se bude v sobotu po poledni, kdy pořadatelé mysleli také na nejmenší návštěvníky. Od 13 hodin se na děti se svými písničkami, tanečky a soutěžemi těší Michaela Dolinová. Ta povede celou dětskou show. Na staré časy s Knoflíky lásky si mohou zavzpomínat návštěvníci s Nelou Kailovou, která přiveze repertoár zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové. Po ní bude patřit pódium populárnímu zpěvákovi a herci Pavlu Vítkovi. A poté přijde trocha adrenalinu. Železný Zekon svojí silou nejspíš okouzlí nejednu dámu a srazí pomyslný hřebínek nejednomu divákovi z řad mužů. Držitel mnoha siláckých rekordů ukáže svoje bicepsy v 17 hodin.

Podvečerní program bude pokračovat vystoupením Jiřího Valenty se skupinou Blastery. V 21 hodin přijde punková smršť v podobě APH a sobotní borskou zábavnou jízdu zakončí zpívající lesák Protheus.

Grilování, sladkosti, pohodička. To bylo sobotní odpoledne v Benešovicích, které svým seniorům připravil obecní úřad.
Senioři z Benešovic společně grilovali a dobře se bavili

V neděli dopoledne si mohou přijít návštěvníci zanotovat lidové písničky s Veselou trojkou Pavla Kršky. Po celou dobu slavností jsou na náměstí zajištěny stánky s občerstvením, dárkovými a upomínkovými předměty, chybět by neměly ani stánky pro malé či velké parádnice. V prostoru u kina vznikne malý lunapark, který jistě potěší především děti.

Na zámku v Boru stále probíhá výstava Klubu výtvarníků Borska „Umění bez hranic“ a v době od 9 do 17 hodin je možno navštívit samotný zámek a jeho expozice.

Podrobné informace včetně časového harmonogramu je možno najít na webových stránkách, případně na facebookovém profilu MKS Bor.