Ve Stříbře se narodilo 68 dětí, z toho 33 děvčátek. „Je to o devět dětí méně, než tomu bylo v předešlém roce,“ uvedla matrikářka Ondřejka Grundlochová. „Nejvíce přibylo Terezek, Aniček , Veronik i Elišek, u kluků se nejvíce dávala jména Matěj a Jan. Mezi jmény jsou ale také Teo, Jeroným a Omar Mohamed, u holčiček byla i jména Vendula Ema či Victorie Sarah,“ dodala Grundlochová.

Na Městském úřadě v Tachově uvítali v loňském roce 52 chlapečků a 54 holčiček. „Nejčastějšími jmény pro holčičku byla Adéla a Aneta, pro chlapečka Jan a Jakub. V tomto roce se neobjevila žádná exotická jména, ani zdvojené křestní jméno,“ uvedla tamní matrikářka Marie Kantnerová.

V Plané se v roce 2010 občanům narodilo 66 dětí, z toho bylo 34 chlapců a 32 děvčat. „Jména byla většinou běžná, u chlapců bylo nejčastější jméno Jan, to dostalo pět hochů, ale objevil se i jeden Justin, jeden Konstantin a jeden Oliver Finley. U děvčátek bylo nejčastěji zapsáno jméno Natálie, to dostaly tři holčičky. Byla zapsána i dvě jména, a to Tereza Marie a Anna Marie. Z méně obvyklých jmen to byla například jednou Justýna a jednou Vanesa,“ řekla Rita Hůlová z evidence obyvatel Městského úřadu v Plané.