VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vlastimil Harvilla: Macour v Oldřichově je stále na prodej

Oldřichov –/Reakce na článek/ Tímto reaguji na článek redaktorky Marie Podzimkové s názvem „Macour v Oldřichově už není na prodej“ ze dne 1. července na straně číslo 2. V tomto článku je několik nepravdivých a zavádějících informací.

13.7.2011
SDÍLEJ:

Tabule na bývalé restauraci U Macoura v Oldřichově už neplatí. Město vypovědělo realitní kanceláři smlouvu a dává dočasně objekt k dispozici osadnímu výboru a občanům.Foto: DENÍK/Marie Podzimková

Tyto informace poškozují naší společnost při snaze zprostředkovat prodej budovy, kde dříve byla restaurace „U Macoura“.

V prvním odstavci a v nadpisu se uvádí, že budova již není na prodej.

Naše společnost má na zprostředkování nemovitosti exklusivní zprostředkova­telskou smlouvu, která doposud nebyla vypovězena, přičemž výpovědní lhůta činí jeden měsíc a tato lhůta začíná prvním dnem měsíce následujícího po doručení písemné výpovědi zprostředkovateli.

Ve druhém odstavci ve vyjádření pana starosty se nepravdivě uvádí, že z původní ceny kolem dvou milionů korun cena klesla na částku pod jeden milion korun. Nevíme samozřejmě zda toto je skutečný výrok starosty, ale skutečnost je taková, že původní cena, za kterou byla nemovitost nabízena, byla ve výši cca 2.400.000,– Kč a to na základě nabídky jiné realitní kanceláře. Naše společnost nyní nabízí nemovitost za cenu 1.490.000,– Kč a potencionální zájemci tak mají stále možnost si nemovitost za tuto cenu koupit minimálně do 31. srpna 2011.

Vlastimil Harvilla, jednatel Harvilla Reality Plzeň

Vyjádření autorky článku:

„Při psaní článku jsem vycházela z informací, které zazněly na veřejném jednání zastupitelstva města, které se konalo dne 27. června. Další informace jsem získala při následném jednání se starostou Tachova Ladislavem Macákem. Jak uvedl, podání výpovědi realitní kanceláři Harvilla schválila městská rada dne 10. června 2011. Důvodem byl dopis od realitní kanceláře Harvilla, který dával městu na vědomí, že objekt je špatně prodejný a proto navrhuje postupné snižování ceny až na částku 900 tisíc korun.“ Marie Podzimková

Čtěte také:Macour už není na prodej

13.7.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Volby se samozřejmě nevyhnuly ani vesnicím. Již od začátku se voliči k urnám dostavili také v obcích Horní Kozolupy a Slavice.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Roman Hubník.

Hubník: Škoda první půle

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.

Ve Stříbře šla volit i maminka před porodem, v komisi byla žena s trikolorou

Stříbro - Volební okrsek číslo šest ve Stříbře je v budově Základní školy v Gagarinově ulici.

Výlov Regentu začal

Stovky milovníků rybích pochoutek se zúčastnily prvního oficiálního dne výlovu rybníku Regent, který je největším rybníkem na území Tachovska.

Čeští a bavorští policisté se radili o migraci, pronásledování i drog

Tachov – Ke společné diskusní poradě zasedli v Tachově na zámku policisté z tachovského okresu a příhraničních regionů Bavorska.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení