Prostory mají pronajaté od města Tachov a za každého počasí se dosud scházeli v dřevěné kůlně, kde měli uschované také veškeré zázemí. To se ale změnilo poté, co se rozhodli opravit do té doby chátrající a náletovými dřevinami zarostlou budovu, kterou až do roku 1993 využívali vojáci jako vojenskou učebnu.

Vlastními silami ji opravili a v sobotu poprvé představili veřejnosti. „Budova byla v hrozném stavu, měla propadané stropy, bez oken a všude hromada sutin. Vloni v říjnu jsme sem proto najeli s bagrem, propadlý strop jsme vybagrovali, odstranili jsme suť, udělali novou střechu, vyzdili propadlá okna, uvnitř objektu udělali nové omítky, osadili okna, dali jsme novou kuchyň, toalety, kancelář a nyní je klubovna už celkem v obyvatelném stavu,“ řekl Deníku předseda klubu Ladislav Čurka a doplnil, že v příštím roce chtějí v dalších pracích ještě pokračovat. „Čeká nás dodělání omítek a chceme také zpevnit plochu před klubovnou a postavit pergolu, kde bychom mohli v létě posedět.“

Na financování rekonstrukce se podíleli členové klubu, celková investice přišla na přibližně dvě stě tisíc korun. „Abychom mohli udělat všechno najednou, část peněz jsme řešili půjčkou a dostali jsme také sponzorský dar v podobě nových oken a dveří,“ doplnil Ladislav Čurka a dodal, že členy klubu mrzí, že nedosáhli na dotaci z Plzeňského kraje, která by jim opravu pomohla financovat. Veškeré finanční prostředky tak šly z vlastních kapes členů klubu.