Každý rok přinese návštěvníkům nějakou nově zrestaurovanou část. „Já to tu znám, jezdím sem každý rok, protože mám na toto místo krásné vzpomínky. Jednak jsem tu dříve pracovala v době, kdy zde byl dětský domov a také jsem chodila randit do parku se svým manželem,“ uvedla jedna z návštěvnic zámku. Marie Čampulová z Černošína. „Sleduji to a každý rok je zámek o něco krásnější. Všimla jsem si, že letos mají opravené balkony,“ dodala Čampulová.

To potvrdil i správce zámku Jiří Krčmář. „Jsou opravené oba dva balkóny, jak z nádboří, tak ten do parku. Také je dokončena rekonstrukce celého prvního patra a zrestaurované fresky,“ uvedl správce zámku. „Návštěvníci nejvíce obdivují park a mramorový sál, to je vlastně přijímací hala,“ dodal Krčmář.

Zámek se prozatím představuje zájemcům jen jeden den v roce, ale je možné, že se to za pár let změní. „Plánuje se, že po dalších opravách a zajištění bezpečnosti by pak mohl být přes letní sezónu otevřen malý okruh prohlídky. Pokud vše půjde dobře, mohlo by tak stát už za dva nebo tři roky,“ usuzuje Jiří Krčmář.