Kurz je určen ženám a výše zmíněného výsledku dosáhla jedna z klientek v uplynulém roce. Nedávno se více než desítka žen sešla na úvodním pátečním tréninku dalšího cyklu kurzů.

„Nový cyklus právě zahajujeme, takže ženy, které by měly zájem se jej zúčastnit, se ještě mohou hlásit u nás ve Fitness Forte,“ uvedl lektor. „Jedná se sice o odtučňovací a shazovací kurz, ale to neznamená, že se do něj nemohou hlásit ženy, které shodit nepotřebují. Jedná se zároveň o kondiční cvičení, které celé tělo zpevňuje,“ vysvětlil Bělčický.

Výsledkem poctivého přístupu ke cvičení tak může být podle něj nejen úbytek na váze, ale také zformovaná a zpevněná postava. „Když se podaří rychle zhubnout, obvykle to bývá vidět. Proto volím pro ženy taková cvičení, která i postavu po shození upraví,“ uvedl.

Lektor může nejen vést cvičení, ale také připravit pro své klientky individuální jídelníček. „Po celou dobu kurzu je zajištěn odborný dohled na prováděná cvičení. Zároveň mohu navrhnout doporučený jídelníček, samozřejmě po vzájemné dohodě s klientkami, protože shození nadbytečných kilogramů je vázáno cvičením i vhodnou stravou,“ vysvětlil.

Cvičení, v němž se jeho účastnice střídají na speciálních strojích ve vybavené tělocvičně, je kolektivní záměrně. Podle lektora tento způsob cvičení hodně motivuje.